FA "Šiauliai" patyrė pirmąją nesėkmę A lygoje

Elijaus KNIEŽAUSKO (FC "Hegelmann") nuotr.
Kaune kovo 20 d. vykusiose "Optibet A lygos" 4-ojo turo rungtynėse FA "Šiaulių" futbolininkai 0:1 (0:0) turėjo pripažinti šeimininkų Kauno rajono "Hegelmann" klubo pranašumą.

Šiauliečiai skyrė didelį dėmesį savo vartų saugumui ir perleido šeimininkams kamuolio kontrolę. "Hegelmann" ekipa atliko keletą tolimų smūgių, o geriausią galimybę pirmoje mačo pusėje turėjo 36-ąją minutę, kai puikiu šansu nepasinaudojo Ignas Kružikas – puolėjo bandymą puikiai atrėmė Lukas Paukštė.

Jau pirmąją antrojo kėlinio minutę po pakelto kampinio smūgiu galva kamuolį į skersinį sukirto Lazaras Sajčičius ir dar vienos puikios progos neišnaudojo I. Kružikas, iš geros galimybės mušęs pro šalį.
66-ąją minutę "Hegelmann" komanda džiaugėsi įvarčiu, o šiauliečiai pirmą sykį šiemet kapituliavo. Po gero Viliaus Armanavičiaus perdavimo Salifas Cisse baudos aikštelėje atliko puikų smūgį pažėme į tolimąjį vartų kampą.

Kiek vėliau Misaki Sato smūgiavo į L. Paukštę, darbo daugiau turėjo ir Kauno rajono klubo gynėjai. FA "Šiauliai" ekipoje debiutavo po šešerių metų pertraukos į Šiaulius sugrįžęs Vytas Gašpuitis, tačiau bent taško šiauliečiai neiškovojo.

"Hegelmann" klubas po trečiojo laimėjimo turi 9 taškus, šiauliečiai – lieka su 5 taškais.
Kitas rungtynes šiauliečiai sužais balandžio 3 dieną Gargžduose su vietos FK "Banga" futbolininkais.