FA „Šiauliai“ ekipa triumfavo Lietuvos moterų salės futbolo čempione

Organizatorių nuotr.
Futbolo akademijos „Šiauliai“ moterų futbolo komanda, treniruojama Tatjanos Veržbickajos, tapo Lietuvos salės futbolo čempione.
Širvintų sporto centro salėje sekmadienį nuotaikingai finišavo 2021–2022 m. Lietuvos moterų salės futbolo komandų varžybos. Finalinio ketverto turnyre pirmąkart triumfavo futbolo akademijos „Šiauliai“ merginos.

Finalinio ketverto renginys prasidėjo nuo rungtynių dėl bronzos medalių. FA-FK „Panevėžys“-PRSSG metė iššūkį praeito sezono čempionei MFA „Žalgiris“-MRU ekipai ir pateikė staigmeną, nugalėdama vilnietes rezultatu 1:0.

Vienintelio įvarčio autore tapo kapitonė Vesta Ilgūnaitė, o panevėžietės pademonstravo solidžią gynybą ir džiaugėsi užimdamos trečiąją vietą.

Finalo rungtynėse susitiko FA „Šiauliai“ ir pagrindine šio sezono sensacija tapusi FK „Jakai“ ekipa. Šios komandos buvo susitikusios grupių etape ir pirmoji akistata tąsyk pasibaigė lygiosiomis 2:2.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abi komandos turėjo savo progų, bet jomis nepasinaudojo. Įvartis galiausiai krito 28 minutę, kuomet pasižymėjo rezultatyviausia čempionato žaidėja Livija Toropovaitė.

Vestina Neverdauskaitė 32 minutę padvigubino šiauliečių persvarą, o rungtynių baigtis tapo aiški 35 minutę, kai FK „Jakai“ žaidėja kamuolį nukreipė į savo vartus, o Livija Toropovaitė netrukus užfiksavo rezultatą 4:0.

Geriausiomis finalinio ketverto komandų žaidėjomis pripažintos: FA „Šiauliai“ – Vestina Neverdauskaitė, FK „Jakai“ – Rasa Stupurienė, FA-FK „Panevėžys“-PRSSG – Gerda Šibirkštytė, MFA „Žalgiris“-MRU – Meda Šeškutė.

Geriausios pozicijų žaidėjos: vartininkė – Aušra Klevečkaitė (FA-FK „Panevėžys“-PRSSG), besiginanti žaidėja – Monika Grikšaitė (FK „Jakai“), atakuojanti žaidėja – Gabija Toropovaitė (FA „Šiauliai“), rezultatyviausia žaidėja – Livija Toropovaitė (FA „Šiauliai“).

Rezultatyviausios čempionato žaidėjos: Livija Toropovaitė (FA „Šiauliai“) – 17 įvarčių, Dovilė Dockaitė (FK „Šešupė“-„M CITY“) – 13 įvarčių, Karilė Liužinaitė (MFA „Žalgiris“-MRU) – 12 įvarčių, Akvilė Ščerbavičiūtė (FK „Vilkija“) – 11 įvarčių, Karolina Curukova (FK „Jakai“) – 8 įvarčiai.