Šiaulių sporto gimnazijos regbininkai pirmauja

ŠSG nuotr.
Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato antrajame ture pergalę šventė Šiaulių sporto gimnazijos komanda.

Vilniuje surengtame Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato antrajame ture pergalę šventė Šiaulių sporto gimnazijos (ŠSG) komanda.
ŠSG regbininkai 22:0 nugalėjo Vilniaus "SM Tauro-VRA" ekipą, 26:10 – Panevėžio KKSC-RSSG komandą ir 31:7 – Šiaulių "Regbio akademijos-Baltrex" klubą.
Antrąją vietą užėmė Panevėžio komanda, kuri 50:5 sutriuškino vilniečius bei 19:12 įveikė "Baltrex" atstovus.
Trečioje vietoje liko "Regbio akademija-Baltrex", kuri 17:7 įveikė "SM Taurą-VRA".
Geriausiais žaidėjais pripažinti Deividas Krečius (ŠSG), Lukas Valeckas (KKSC-RSSG), Elanas Dubovikas ("Baltrex") bei Arijus Traigys ("SM Tauras-VRA").
Bendroje čempionato rikiuotėje po dviejų turų pirmauja ŠSG (28 tšk.). Antrąją vietą užima KKSC-RSSG (24 tšk.), trečiąją – "SM Tauras-VRA" (19 tšk.).