Lietuvos regbininkai patyrė antrąją nesėkmę „Trophy“ divizione

Lietuvos regbis nuotr.
Lietuvos regbio-15 rinktinė namuose priėmė Vokietijos nacionalinę komandą ir turėjo pripažinti jos pranašumą rezultatu 46:16.
Europos čempionato antrame pagal pajėgumą „Trophy“ divizione Lietuvos regbio-15 rinktinė namuose priėmė Vokietijos nacionalinę komandą. Iš Europos čempionato iškritę ir diviziono favoritais laikomi vokiečiai įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 46:16, rašoma federacijos pranešime.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir po dviejų Donato Vilimavičiaus baudos smūgių Lietuvos rinktinė buvo priekyje 6:0. Tačiau įpusėjus pirmam kėliniui vokiečiai perėmė iniciatyvą ir iki pertraukos susikrovė dešimties taškų persvarą 19:9. Antrame kėlinyje po Domanto Tautkaus žeminimo ir Eimanto Bagarausko realizacijos smūgio lietuviai buvo priartėję prie varžovų 16:27, tačiau vėliau taškus rinko tik vokiečiai.

„Labai smagu žaisti su tokio lygio komanda, kaip Vokietijos rinktinė. Iš jų yra daug ko pasimokyti. Jie labai geri žaidžiant su kamuoliu ir labai gerai slenkasi gynyboje, ypač iš po standartinių padėčių. Matosi, kad jie yra iškritę iš aukščiausio diviziono ir rezultatas parodo, kad jie šiandien buvo stipresni. Mums reikia susitvarkyti savo standartines situacija, ypač grumtynes. Antrame kėlinyje visai neturėjome standartų. Pirmam kėlinyje šiek tiek turėjom užribių, bet to nepakako“, – sakė Lietuvos rinktinės kapitonas Tautvydas Krasauskas.

Geriausiu rungtynių žaidėju Lietuvos rinktinėje išrinktas du baudos smūgius įmušęs E. Bagarauskas.

Du pralaimėjimus Vokietijai ir Ukrainai patyrę Lietuvos regbininkai lapkričio 13 dieną svečiuose susitiks su Šveicarijos rinktine. Kitų metų pavasarį Lietuvos rinktinės dar lauks susitikimai namuose su Belgijos ir svečiuose su Lenkijos komandomis.

Pirmą vietą „Trophy“ divizione užėmusi komanda žais atkrintamąsias rungtynes dėl kelialapio į Europos čempionatą. Paskutinę vietą užėmusi rinktinė iškris į žemesnį „Conference 1“ divizioną.