Pirmokai tapo tikrais janoniečiais

Juliaus Janonio gimnazijos pirmokai demonstruoja savo paruoštus klasės pristatymus.
Rugsėjo 29-ąją, po pamokų, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos I klasių mokiniai suskubo rengtis bei puoštis, kad suspėtų į visų lauktą „Pirmokų priesaikos“ šventę, kurioje jie taps tikrais janoniečiais.

Pirmosios klasės apsirengė įvairiai: kai kurie buvo filmų veikėjai, kai kurie imitavo ,,mafiją“, kažkas apsirengė juodai ir baltai, o kiti štai su akiniais nuo saulės. Šventei prasidėjus, ant scenos atžygiavo Mokinių seimo nariai, įsikūniję į karininkų pareigas. Šios grupės generolė – Mokinių seimo prezidentė, abiturientė Vėjūnė Budrytė. Direktorius Saulius Vaivada irgi pasveikino gimnazijos pirmokus, o tada visos pirmosios klasės buvo pakviestos prisistatyti.

I klasės repavo, šoko, mėtė žiūrovams saldainius bei rodė sukurtus dainų klipus. Kai visi atliko savo pasirodymus, vykdė Mokinių seimo užduotis – kad įrodytų esantys verti tikro janoniečio vardo. Po išsamaus patikrinimo generolė Vėjūnė iškilmingai perskaitė priesaiką, o pirmokai, pridėję ranką prie širdies, pasižadėjo laikytis minėtų pareigų. Taip Juliaus Janonio gimnazijos naujokai buvo įšventinti ir tapo tikrais janoniečiais. Pirmokams svarbią šventę vainikavo klasių fotosesijos.