Pavenčiuose prasideda aktyvaus laisvalaikio parko statybos

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.
Aktyvaus laisvalaikio parko statybos įsibėgėja.
Kuršėnuose, Pavenčiuose, Ventos upės prieigose, netoli Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro ir Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro, prasidėjo Pavenčių aktyvaus laisvalaikio zonos statybos.

Pavenčių aktyvaus laisvalaikio zona – universalus sporto aikštynas, kuriame bus galima žaisti krepšinį, futbolą, rankinį, lauko ritulį, taip pat čia bus įrengta ir dviračių trasa bei rampos. Jaukią laisvalaikio aplinką kurs augalija, nes bus formuojamas dekoratyvinių želdynų parkas su apšvietimu bei mažosios architektūros elementais.

Šiuo metu yra rengiama laisvalaikio zonos teritorija, formuojamas takų, aikštynų pagrindas.

Projekto įgyvendinimo metu taip pat yra rekonstruojama ir Ventos gatvės atkarpa, einanti pro Kultūros centrą iki pat būsimo laisvalaikio, sporto ir sveikatingumo parko, čia įrengiant automobilių stovėjimo aikšteles, pėsčiųjų takus, dviračių stovus, apšvietimą, mažąją architektūrą. O iš Daugėlių mikrorajono, Pušyno ir jos aplinkinių gatvių pusės laisvalaikio zona bus pasiekiama per iš Aušros gatvės į Pavenčius vedantį Ventos pėsčiųjų tiltą.

Iš Pavenčių laisvalaikio zonos atsiveria puikus vaizdas į Kuršėnų šv. Jono Krikštytojo bažnyčią, istorinį Kuršėnų miesto centrą.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras pasidžiaugė, kad įgyvendinama svajonė turėti puikų laisvalaikio, sporto, sveikatingumo parką, kur bus galima aktyviai leisti laisvalaikį.

Tikimasi, kad Pavenčiuose sukurta aktyvaus laisvalaikio viešoji erdvė taps patrauklia gyventojams bei svečiams, o sukurta viešoji infrastruktūra prisidės prie miesto gyventojų gyvenimo sąlygų gerinimo.

Šis projektas yra finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, valstybės ir Šiaulių rajono savivaldybės biudžeto lėšų.