Duo­bė – prie duo­bės, ba­la – prie ba­los

Almos P. nuotr.
Štai tokiu keliu Bazilionai–Pašiaušė diena iš dienos, metai iš metų rieda mokyklinis autobusas, lengvieji automobiliai ir sunkvežimiai.
Šiaulių rajono gyventoja Alma P. „Šiaulių kraštui“ parašė laišką apie labai duobėtą kelią Bazilionai–Pašiaušė. Moteris pasigenda valdžios aktyvumo, kad itin prastos kokybės kelio atkarpa būtų sutvarkyta.

„Turime Šiaulių rajone „nuostabią“ 6 kilometrų kelio atkarpą Bazilionai–Pašiaušė. Mokyklinis autobusas kasdien šiuo keliu veža vaikus į Bazilionų mokyklą.

Aš daug metų kasdien šiuo keliu važiuoju į Šiaulius, bet tokio valdžios aplaidumo dar nesu mačiusi. Kelias niekada nebarstomas, nevalomas. Kai nutirpsta ledas – vienos duobės. Kartais į kalniukus net nepakyla automobiliai. Baisu ir vaikus išleisti, ir patiems važinėti tokiu keliu. Gyventojai kasdien laužo savo automobilius.

Iš valdžios vis išgirstame apie naujus mokesčius. Puiku, jei mokesčiai dedami visiems vienodai, tai ir keliai turi būti vienodi.“

Skaitytoja kviečia valdininkus išmėginti šio kelio „privalumus“. Gal tada, jos žodžiais, kiltų noras prisiminti užšaldytą projektą asfalto dangai nutiesti...