Aptarta Šiaulių rajono verslo situacija karantino metu

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.
Šiaulių rajono mero A. Bezaro ir ŠPPAR prezidento V. Lembučio susitikimas vyko laikantis visų karantino saugos reikalavimų.
Penktadienį naujai išrinktas Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis lankėsi Šiaulių rajono savivaldybėje, kur susitiko su rajono meru Antanu Bezaru ir mero pavaduotoju Česlovu Greičiumi. Pirmojo oficialus susitikimo metu daugiausiai teko kalbėtis apie verslo situaciją karantino metu ir perspektyvas po karantino.

Rūmų prezidentas V. Lembutis pasidžiaugė, kad kol kas Šiauliuose ir aplinkiniuose rajonuose nedarbo lygis nešoktelėjo taip drastiškai, kaip kituose regionuose, o versle optimistinės nuotaikos, nes, švelninant karantiną, jau pradėta kalbėti ir apie darbuotojų priėmimą į darbą. Rūmų prezidentas įvardijo, kad situacija keičiasi beveik kasdien, o tai, kaip ji keičiasi, bene geriausiai iliustruoja elektros energijos suvartojimo kiekiai – jie kasdien nežymiai kyla į viršų ir tai teikia vilčių.

Rūmų prezidentas įvardijo, kad valstybės lygmeniu priimami sprendimai dėl pagalbos verslui yra nukreipti teisinga linkme, svarbu, kad finansinė pagalba pasiektų įmones.

Su rajono vadovais kalbėta ir apie saugiklius, kurių reikėtų, jeigu kiltų antroji COVID-19 banga. Savivaldybės raginamos pasirengti priemonių planą, kuris galėtų būti pritaikytas mokestinių lengvatų forma socialiai atsakingam verslui, jeigu situacija dėl koronaviruso vėl imtų prastėti.

Susijusios naujienos