Šiaulių LEZ-e gamyklą statys Vokietijos kompanija

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.
Į Šiaulių laisvąją ekonominę zoną atėjo naujas investuotojas – viena didžiausių Europoje automobilių krovinių liftų gamintoja "Bär Cargolift“.
Šiaulių laisvosios ekonominės zonos (LEZ) bendrovės direktorius Artūras Klangauskas "Šiaulių kraštą" informavo, jog sutartis su šia Vokietijos kompanija sudaryta dėl 4 hektarų sklypo nuomos.

"Bär Cargolift“  kuria, gamina, parduoda ir prižiūri krovinių liftus sunkvežimiams ir priekaboms. Šiauliuose planuoja plėtoti gamybą.

"Investuotojas yra sprendimo stadijoje, svarsto statyti 6 000 kvadratinių metrų ar 10 000 kvadratinių metrų ploto gamyklą,  – sakė A. Klangauskas. – Pirmajame etape panaudotų 2 hektarus sklypo, statytų automobillių krovinių liftų gamyklą. Svarsto ir naujas veiklas, reikalaujančias aukštesnių kompetencijų ir kūrybos, Šiauliuose pradėti."

Naujos gamyklos projektavimas užtruks pusmetį. Įmonė būtų pastatyta ir pradėtų veikti kitų metų pabaigoje ar 2021 metų pradžioje. Per trejus metus numatoma sukurti iki 50 darbo vietų.
"Dėl šio investuotojo konkuravome su Rumunija ir Bulgarija, o Lietuvoje  –  su Panevėžio LEZ, – pasidalijo A. Klangauskas.  – Šiauliai pasirinkti, įrodžius, jog galime pasiūlyti geras sąlygas ir galimybes plėtoti veiklą. Padarė įspūdį ir miesto galimybių pristatymas, Savivaldybės mero parodytas dėmesys."

Šiaulių LEZ-e šiuo metu statomos trys įmonės. Dvi iš jų – vietos verslo: nestandartinės iškabų gamybos įmonė "Reklamos diktatorius" ir odontologinių produktų įmonė "Medicinos linija". Viena – norvegiško kapitalo plastikinių langų gamybos įmonė "Plus Windows".

Komentarai

chi    Ant, 2019-12-03 / 15:37
nu gerai, bus darbo ukrainiečiams, nes lietuvaičiai už tokias algas jau nebedirba.
Anti ANti    Sek, 2020-01-26 / 17:09

In reply to by chi

Va, jau taip gerai gyvename, kad galima rasyti tokius kommentarus ir netgi rasyti, bet ir pagal ta poziuri gyventi. Eikite toliau dirbti uzsienyje. Mes dar ne tik Ukraniecius pakviesime, bet ir Kinecius ir Indius. Bus tada nebe Lietuva bet, Margavita. :-) Sveikinu jus globaleme mieste.
Saulius    Tre, 2019-12-04 / 10:44
Įmonė dar net nepastatyta, etatiniai darbo biržos klientai jau žino, kad ten nemokės atlyginimų ir kad jie ten " nevergaus ".Niekas jūsų ten ir nekvies su pradiniu kompiuteriniu išsilavinimu.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.