Šeimos šventė subūrė „Spindulio“ bendruomenę

spindulio
Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centre vykusi Šeimos šventė subūrė visą bendruomenę – vaikus, tėvelius, darbuotojus. Renginyje apsilankė Šiaulių sporto gimnazijos mokiniai, svečiai iš Ispanijos, Portugalijos, Danijos, kurie padovanojo Centro bendruomenės nariams muzikinius pasirodymus.

Šventėje taip pat svečiavosi Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, mero pavaduotoja Simona Potelienė. Svečiai pasveikino visus su švente, pavaišino savo atvežtomis vaišėmis, šiltai pabendravo su bendruomene.

spindulėlis

Šeimos šventės dalyviai susipažino su esamomis ir naujai įrengtomis lauko edukacinėmis erdvėmis, turėjo galimybę sudalyvauti įvairiose veiklose: sportinėse varžytuvėse, karaoke, spalvų rate, įvairiuose pojūčiuose, paklausyti skambančių medžių, paukštelių čiulbesio, išbandyti basų kojų taką, paragauti įvairių žolelių arbatos, pažinti saulės laikrodį ir dag kitų veiklų.

Šventės pabaigoje visi vaišinosi ugdytinių tėvelių suruoštomis spalvingomis vaišėmis. Spalvotos vaikų komandos buvo apdovanotos padėkos raštais bei saldumynais, kurias vaikams įteikė miesto meras.

spindulelis

Šiuo metu Centre ugdosi 203 ugdytiniai. Iš jų: 33 ikimokyklinėse ir priešmokyklinėje grupėse, 143 mokyklos klasėse ir 27 dienos socialinės globos skyriuje.

Užs. Nr. 509913