Pastaba atliekų vežėjams

Felikso G. nuotr.
Šiukšlių konteineriai, skaitytojo įsitikinimu, pastatyti ne tik netinkamoje vietoje, bet ir kelia pavojų eismo saugumui.
Šiaulietis Feliksas „Šiaulių kraštui“ parašė laišką, kuriame išklojo nepasitenkinimą Šiaulių atliekų išvežimu užsiimančia bendrove „Ecoservice projektai“.

Ekoservisas pradėjo statyti savo šiukšliadėžes tik jiems patogiose vietose. Kai kurias nusidažė žaliai, tai pasiryžę pastatyti net vidury gatvės. Viena tokių šiukšliadėžių stovi Šiauliuose, Tilžės gatvės pakraštyje, prie išvažiavimo iš automobilių stovėjimo aikštelės. Kiekvienas atvažiavęs į mūsų miestą, pamatęs tokį grožį, pagalvos, štai, kaip reikia puošti gatves. Ne žydinčiais medžiais, o šiukšliadėžėmis!

Dar geriau – Krymo gatvėje sankryžos vidury pastatė tris šiukšliadėžes. Labai patogu privažiuoti iškrauti. Gaila, kad neatkreipė dėmesio, kad tos trys dėžės sudaro rimtų problemų vairuotojams. Nesimato už kampo atvažiuojančio transporto. Labai pavojinga sankryža. Iš vienos pusės kelią užstoja šiukšliadėžės, iš kitos gatvės pusės gyvatvorė. Ir niekam neįdomu, kol neįvyko nelaimė...“ – replikuoja skaitytojas.

Gal pono Felikso laiškas paskatins UAB „Ecoservice projektai“ padaryti išvadas ir teisingus sprendimus?