Nepatraukiančių stovinčių automobilių laukia baudos

Redakcijos archyvo nuotr.

Šiaulių miesto savivaldybės miesto koordinavimo skyriaus vedėja Rigita Tijūnaitienė gyventojus informuoja, kad miesto gatvių pakraščiai nebus nuvalyti nuo sniego, jei jie 50 ir daugiau procentų bus užstatyti automobiliais.

Savivaldybė jau ne kartą gyventojus kvietė laikytis ženklų „Švaros diena“, kuriuose nurodoma, kokiomis dienomis nuo 10 iki 16 valandos namo gyventojai privalo patraukti savo mašinas. Kaip ir žadėjo, Savivaldybė vien prašymais nebeapsiriboja. Jau pradėta net 250 administracinių teisenų dėl kelio ženklų nepaisymo.

„Gavome gyventojų pranešimą, kad Aido gatvė nei antradienį, nei ketvirtadienį nebuvo valoma. Tikrai taip. Abi dienas reido metu buvo nustatyta, kad nėra galimybių išvalyti sniego, nes ten stovėjo daugiau nei 50 procentų automobilių“, – pasakojo vedėja.

Ji pabrėžė, kad administracinės teisenos pradedamos dėl to, jog norima nuvalyti gatves, o ne nubausti, tačiau kitaip gyventojai nereaguoja.

R. Tijūnaitienė kvietė pranešti gyventojus apie nenuvalytas gatves ar šaligatvius telefonu 1863 arba elektroniniu paštu 1863@siauliai.lt.