Šiaulių jaunieji plaukikai parvežė medalių

PC "Delfinas" nuotr.
Šalies jaunučių plaukimo čempionate šiauliečius lydėjo Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ treneriai Robertas Šuipis (kairėje) ir Andrius Bičkus.
Druskininkuose kovo 15–16 dienomis vyko Lietuvos jaunučių plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo gausus Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ plaukikų būrys.

Jaunučių berniukų grupėje visų trijų spalvų medalius laimėjo Marijus Tručinskas (treneriai Paulius Povilionis/Aneta Astrauskaitė). Čempionu jis tapo po 200 m plaukimo nugara (2 min 16,21 sek., 22 dal.), vicečempionu – po 100 m plaukimo nugara (1 min 3,56 sek. 51 dal.) bei trečios vietos prizininku – po 200 m plaukimo kompleksiniu būdu (2 min 21,36 sek., 16 dal.).

Bronzos medalį pelnė Laurynas Jocius (treneris Andrius Bičkus), dalyvavęs 200 m plaukimo peteliške rungtyje (2 min 28,37 sek.; 15 dal.).

Jaunučių mergaičių grupėje puikiai pasirodė trenerio Roberto Šuipio auklėtinės. Otilija Petrauskaitė 400 m laisvu stiliumi iš 25 sportininkių įveikė greičiausiai (4 min 37,41 sek., o 200 m laisvu stiliumi nuplaukė per 2 min 14,94 sek. ir užėmė trečią vietą (53 dal.).

Dukart vicečempione tapo Ugnė Petrauskaitė. Plaukikė 50 m distancijoje laisvu stiliumi finišavo po 27,86 sek. (83 dal.), o 100 m plaukimo nugara rungtyje pademonstravo 1 min 9,70 sek. rezultatą (56 dal.).

Šiauliečių komanda (U. Petrauskaitė, O. Petrauskaitė, Augustė Obrikytė (tr. P. Povilionis/Aneta Astrauskaitė), Liepa Meliešiūtė (tr. P. Povilionis/Aneta Astrauskaitė) estafetės 4X100 laisvu stiliumi rungtyje užėmė trečią vietą iš devyniolikos komandų (4 min 16,49 sek.).