Keturi medaliai iškovoti Latvijoje

Ryčio KERŠIO albumo nuotr.
Po apdovanojimų: (iš kairės) Benas Musejukas, Nicole Rišytė Figueiredo, trenerio padėjėjas Ignas Paulavičius, Erikas Norkus, Tauras Petronis.
Kovo 2 dieną Latvijoje Saldus mieste surengtame tartautiniame imtynių turnyre, kuriame varžėsi sportininkai iš Latvijos, Lietuvos ir Ukrainos, sėkmingai ėmėsi Joniškio visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ jaunieji imtynininkai (treneris Rytis Keršys).

Tarp mergaičių, gimusių 2009 metais ir jaunesnių gerai ėmėsi Nicole Rišytė Figueiredo (sv.kat. iki 28 kg). Mažoji joniškietė įveikė pajėgią latvę iš Olainės, kuriai rudenį buvo pralaimėjusi. Kitoje imtyje Nicole pralaimėjo būsimai turnyro nugalėtojai iš Liepojos ir iškovojo antrą vietą. Tarp jauniausių, gimusių 2013 metais, visus varžovus įveikė Benas Musejukas (sv.kat. iki 29 kg) ir tapo turnyro nugalėtoju. Gerai ėmėsi Tauras Petronis (sv.kat. iki 52 kg) ir Erikas Norkus (sv.kat. iki 32 kg), kurie pelnė trečias vietas. Kiti joniškiečiai, nelaimėję medalių, pasisėmė patirties.