Vairuotojas – ligoninėje, iš automobilio – metalo košė

Policijos nuotr.
Neblaivų Joniškio rajono vairuotą automobilį „Audi A8“, laimei, sustabdė medis, o ne kitas automobilis ar pėsčiasis.
Avariją Joniškio rajone, Budraičių kaime, sukėlęs ir daugybę sunkių sužalojimų patyręs girtas vairuotojas buvo išgabentas į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Jo vairuotas automobilis „Audi A8“ po avarijos tinkamas nebent į metalo laužo supirktuvę.

Nelaimė įvyko sausio 23 dienos popietę kelyje Joniškis – Naujoji Akmenė. „Audi A8“ važiavęs vyras, 52 metų Joniškio rajono gyventojas, nesuvaldė mašinos, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį. Po avarijos sužalojimus patyrusiam vairuotojui nustatytas 2,10 promilės girtumas.

Ši nuotrauka daryta tuojau po avarijos. Joje aiškiai matyti, kas liko iš automobilio po to, kai jį vairavo neblaivus vairuotojas.

Pasak policijos pareigūnų, gerai šioje situacijoje tik tai, kad lemiamu momentu kelyje nepasitaikė kita transporto priemonė ar pėstieji, o girto vairuotojo vairuojamą „Audi“ sustabdė medis.

Pastarąją savaitę Šiaulių ir Telšių apskričių policijos pareigūnams įkliuvo 15 neblaivių vairuotojų. Daugumai jų nustatytas didesnis nei 1,5 promilės girtumas, todėl gresia baudžiamoji atsakomybė.

Policija ragina susimąstyti apie pasekmes.

* Nevairuokite apsvaigę ir neleiskite to daryti kitiems. Ne dėl policijos ar baudų, o dėl savo ir aplinkinių gerovės.

* Netoleruokite neblaivių vairuotojų. Jei turite įtarimų, nedelsiant skambinkite skubios pagalbos telefonu 112.