Laiminga nelaimė: susidūrė su traukiniu ir nepatyrė sužalojimų

Policijos nuotr.
Susidūręs su traukiniu, automobilis „Toyota Yaris“ apgadintas nepataisomai. Stebuklu galima vadinti tai, kad prie vairo sėdėjusi vairuotoja nepatyrė nė menkiausio įbrėžimo.
Šeštadienį Šiaulių rajono, Andrijavos kaimo pervažoje įvykusį susidūrimą su traukiniu lengvojo automobilio „Toyota Yaris“ vairuotoja drąsiai gali vadinti antru gimtadieniu. Per avariją suknežinta visa automobilio priekinė dalis, o prie vairo sėdėjusi moteris nenukentėjo, atsipirko tik šoku.

Nelaimė įvyko likus kelioms minutėms iki 22 valandos. Policija gavo pranešimą, kad Andrijavos kaimo pervažoje traukinys kliudė į pervažą įvažiavusį lengvąjį automobilį.

Į nelaimės vietą policijos pareigūnai iškvietė ugniagesius bei greitosios medicinos pagalbos medikus. Atvykus paaiškėjo, kad suknežintame automobilyje žmonės neprispausti. Todėl toyota nutempta nuo bėgių, atjungtas akumuliatorius.

Paaiškėjo, jog nepaisant to, kad lengvasis automobilis apgadintas nepataisomai, jį vairavusi 27 metų vairuotoja sužalojimų nepatyrė.

Pirminiais duomenimis, dėl avarijos kalta minėta vairuotoja – ji ant bėgių greičiausiai išvažiavo degant raudonam šviesoforui.

Moteris aiškino, kad į pervažą ji išvažiavo matydama degant draudžiamą signalą, bet pagalvojusi, jog jis sugedęs.

Šviesoforo signalų nepaisiusiai vairuotojai gresia ne tik bauda, bet ir teisių atėmimas.