Kelių pažeidėjai raginami neatsipalaiduoti

Redakcijos archyvo nuotr.
Eismo saugumas miestų gatvėse ir keliuose, ir paskelbus karantiną, išlieka vienu svarbiausių policijos prioritetų – Kelių eismo taisyklių pažeidimus pareigūnai fiksuoja nekontaktiniu būdu. Kasdien yra patruliuojama ir neforminiais policijos automobiliais, iš kurių pažeidimai fiksuojami įvairiomis vaizdo fiksavimo priemonėmis. Po to jie įtraukiami į administracinių nusižengimų registrą ir pažeidėjai protokolus gaus įprastu ar elektroniniu paštu.

Didžiausias dėmesys skiriamas chuliganiškam ar pavojingam manevravimui, neleistinam kalbėjimui mobiliuoju telefonu, saugos diržų nesegėjimui išaiškinti. Fiksuojami ir šviesoforų signalų nepaisantys, nerodantys posūkių, ar pėsčiųjų nepraleidžiantys vairuotojai. Intensyviai vykdoma ir greičio kontrolė mobiliais greičio matavimo prietaisais, vadinamaisiais trikojais.

Kelių policijos pareigūnai primena, kad už pavojingą manevravimą numatyta bauda siekia nuo 170 iki 230 eurų, galima netekti ir teisės vairuoti nuo 3 mėnesių iki pusmečio.

Už chuliganišką vairavimą atsakomybė dar griežtesnė – bauda nuo 450 iki 550 eurų, teisę vairuoti galima prarasti nuo vienerių iki dvejų metų.

Už kalbėjimą mobiliuoju telefonu prie vairo be laisvų rankų įrangos bauda gali siekti nuo 60 iki 90 eurų.

Komentarai

bate    Sek, 2020-03-22 / 16:01
o kodėl kažkas turi keistis? visi dirba savo darbą, o ką policija turi dirbt nuotolinių būdų ar iš viso nebedirbt?
Nn    Pir, 2020-03-23 / 01:16
Pamiršot paminėt, o tas, kuris nori kad Šiaulių policija, Šiaulių prokurorai, Šiaulių teisėjai nutrauktų baudžiamąją bylą reikia sumokėti minimum pora šimtų eurų ir byla nutraukta suklastojus dokumentus. Iš savo pažystamų patirties tai galima teigti. Kai kurie turi įrodymus apie tai.
Nn    Pir, 2020-03-23 / 01:24
Gen komisaras Pozela į tai visiškai nereaguoja nes jis yra geras Šiaulių policijos, Šiaulių prokurorų ir Šiaulių teisėjų daugelis. Kaip Šiaulių teismas džiaugėsi jus būtumėt pamate kai pozela gen komisaru pastate... Seimo rinkimai jau ant nosies. Grazu bus pažiūrėti kai konservatoriai laimės juos. Tada tikrai prasidės keitimai netik gen komisaro. Ir jau žinoma kas toks bus. Tikrai Šiaulių teisėsaugos nenaudai.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.