Girtam vairuotojui automobilių negaila

Policijos nuotr.
Gyventojos tvorą išvertė girtas kaimynas.
Dėl vairavimo esant neblaiviam vienas gyventojas jau prarado tris automobilius. Teismas gali nuspręsti konfiskuoti ir ketvirtą, mat, vairuodamas neblaivus, vyras išvertė kaimynės tvorą, pasišalino iš eismo įvykio, o kai buvo demaskuotas, išsigandęs atsakomybės spruko iš Lietuvos.

Vasario 2-osios naktį iš darbo grįžusios raseiniškės laukė nemaloni staigmena – jos kiemo tvora buvo išversta. Įvykio vietą apžiūrėję policijos pareigūnai rado ant sniego besimėtančią automobilio detalę su užrašu, identifikuojančiu, kad ji priklauso „Opel“ markės automobiliui, ir nuo tvoros nusidriekusias vos matomas automobilio padangų vėžes. Jos pareigūnus atvedė į kaimyno kiemą, kuriame aplamdytu šonu stovėjo „Opel Astra“.

Kai policininkai 10 valandą ryto pasibeldė į namo gyventojo duris, jas atidarė 34 metų vyras, nuo kurio tvoskė stiprus alkoholio kvapas. Iš pradžių šeimininkas tvirtino visą naktį buvęs namuose. Tačiau pareigūnams parodžius automobilio sulamdytą šoną ir pasakius, kad prie kaimynės tvoros rastos opelio nuolaužos, vyras pasidavė. Alkoholio matuokliu jam buvo nustatytas 3,42 promilės girtumas. Koks girtumas buvo eismo įvykio metu – neaišku, nes vairuotojas iš eismo įvykio pasišalino, už ką yra numatyta administracinė, o už tai, kad pasišalindamas vengė blaivumo patikros – baudžiamoji atsakomybė.

Pažeidėjas į belangę nepanoro, nes ten jau buvęs už analogiškas nusikalstamas veikas net kelis kartus, todėl spruko.

2018 metų rugsėjo 15-osios naktį vyras, prie vairo būdamas sunkaus (3,62 promilės) girtumo, nesuvaldė automobilio „VW Golf“ ir įvažiavo į griovį. Paaiškėjo, kad šis automobilis – išregistruotas ir be valstybinių numerių, neapdraustas civilinės atsakomybės draudimu ir neatlikta privalomoji techninė apžiūra. Golfas buvo konfiskuotas, o vairuotojas 20-iai parų atsidūrė areštinėje ir trejiems metams prarado teisę vairuoti.