Drausmingiems vairuotojams įteikti... meduoliai

Organizatorių nuotr.
Akcijos metu buvo sustabdyta apie 40 automobilių, tiek pat įteikta simbolinių meduolių, informacinių lankstinukų ir kitų dovanėlių.
Kad vairuotojai būtų dėmesingi ir laikytųsi teritorijoje leistino greičio, jiems įteikti specialiai dekoruoti meduoliai. Tokią originalią saugaus eismo akciją vykdė vienos Šiaulių rajono bendruomenės atstovai kartu su policijos pareigūnais.

Originalios idėjos gimsta netikėtai ir bendromis pastangomis jas galima įgyvendinti, taip nutiko ir Šiaulių rajono sodininkų bendrijoje „Jubiliejinis-2“. Pastaruoju metu bendrija auga, daugėja gyventojų, vaikų, tuo pačiu – intensyvėja transporto eismas, todėl itin svarbia užduotimi tapo užtikrinti eismo saugumą.

Prie įvažiavimo į sodininkų bendriją neseniai buvo įrengtas kelio ženklas „Gyvenamoji zona“, tačiau dalis vairuotojų nepaisė naujo greičio apribojimo. Sodininkų bendrijos atstovai, siekdami „pažadinti“ vairuotojų sąmoningumą, surengė originalią saugaus eismo akciją „Meduolis už atsargumą“.

Prie iniciatyvos prisidėjo ir Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai. Akcijos metu buvo stabdomi visi į sodininkų bendriją įvažiuojantys ir išvažiuojantys automobiliai, įteikiami lankstinukai, meduoliai su simboliniu 20 km/h ženklu ir policijos suvenyrai. Vairuotojams, kurie laikosi saugaus greičio, buvo nuoširdžiai tariama AČIŪ, kad saugo ne tik save, bet ir kitus eismo dalyvius, o ypač – vaikus.

Originali akcija leido draugiškai pabendrauti su vairuotojais ir priminti jiems, kad gyvenamoje zonoje galioja 20 km/h greičio apribojimas. Akcijos metu buvo sustabdyta apie 40 automobilių, tiek pat įteikta simbolinių meduolių, informacinių lankstinukų ir kitų dovanėlių.

Sodininkų bendrijos „Jubiliejinis-2“ nariai visai nesenai pradėjo dalyvauti ir saugios kaimynystės grupių programoje.