Dingusįjį aptiko policijos keturkojis pėdsekys

Policijos nuotr.
Tarnybinis keturkojis Hašas greitai aptiko ieškoto vyro pėdsakus ir nuvedė pareigūnus teisinga linkme.
Kiekvienas sėkmingai ir laimingai pasibaigęs įvykis, išgelbėta gyvybė ir ištiesta pagalbos ranka yra svarbi kiekvieno policijos pareigūno darbo dalis. Trečiadienį laimingai baigėsi Akmenėje dingusio žmogaus paieška.

Trečiadienį popiet buvo gautas pranešimas, kad iš Naujosios Akmenės slaugos ligoninės pasišalino 83 metų pacientas.

Ant kojų nedelsiant sukelti Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai. Buvo apvažiuoti Naujojoje Akmenėje, Ramučių gatvėje esantys penkiaaukščių kiemai, apeitos visos laiptinės, apieškotas artimiausias miškelis, netoliese esantys laukai. Pareigūnai nuvyko ir į vyro sodo namelį. Tačiau ir ten pradingėlis nerastas.

Apie 19 valandą į pagalbą nuspręsta kviestis Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kinologus Marių Mižutavičių ir Aivarą Rinkevičių. Kinologai su tarnybiniu šunimi Hašu įsijungė į vyro paiešką.

Darbą sunkino nepalankios oro sąlygos – lijundra, dulksna bei tamsus paros metas. Bet vis tik keturkojis pėdsekys sugebėjo pademonstruoti savo gabumus ir profesionalumą bei pareigūnus nuvedė link Ramučių gatvės esančio miškelio, kur pusvalandis po 21 valandos kinologų šuo dingusį vyrą ir surado. Sąmoningas, tačiau sušalęs, jis perduotas medikams.