Vienmomentė implantacija – greitesnis danties atstatymas

protezavimas
Netekus danties pirmiausia sutrikdoma kramtymo funkcija, žmogus dažniausiai nustoja šypsotis, galiausiai gali nutrūkti socialiai ryšiai vien dėl nenoro kalbėti. Juk dantų netekimas gali sukelti šveplavimo problemas, juolab, kai tai yra priekinis dantis, žinoma, egzistuoja ir nemažas estetinis diskomfortas.

Netekus nuosavų dantų nereikia pergyventi, svarbiausia – ieškoti pagalbos. Dantų implantacija - geriausias pasirinkimas, kuris suteikia galimybę visą gyvenimui susigrąžinti gražią bei funkcionalią šypseną, kurios yra vertas kiekvienas.

Kai trūksta tik vieno arba kelių dantų – siūloma vienmomentė implantacija, kuri leidžia minimaliai sumažinti chirurginės intervencijos įsikišimą, tačiau džiaugtis nuostabia šypsena.

Kas tai yra?

Jeigu norite daugiau sužinoti apie šį implantacijos būdą – visada galima kreiptis į Garliavos odontologijos centrą, kuriame specialistai ne tik gydo, tačiau taip pat ir labai maloniai konsultuoja, atsako į visus klausimus ir tuo pačiu padeda pacientams apsispręsti dėl dantų korekcijų.

Vienmomentė implantacija dažniausiai siūloma tiems, kurių pažeisti dantys yra priekiniai, taip pat, kai reikalingas labai greitas atkūrimas. Dažniausiai ilgainiui jis yra pakeičiamas kitu implantavimo būdu, tačiau kaip laikina alternatyva tai yra gera pagalba, kuri leis nepergyventi dėl nuskilusio, pažeisto arba net visiškai prarasto danties. Šios procedūros metu yra pašalinama likusi pažeisto dantis dalis ir dažniausiai dar to paties vizito metu yra įstatomas naujas implantas. Tai yra ne tik labai greitas, tačiau ir visiškai neskausmingas nuostabios šypsenos susigrąžinimo būdas.

Ar ši implantacija yra tinkama visiems?

Kaip jau minėjome – ji dažniausiai siūloma tiems, kurių pažeisti dantys yra priekiniai. Tačiau bet kuriuo atveju apžiūras vykdo specialistai, tad jie ir pasako – ar danties korekcija yra galima. Tiesa, jeigu aplink yra pažeisti tam tikri audiniai – ne visada galima atlikti procedūrą. Lygiai taip pat kaip ir ji nėra daroma, kai yra žandikaulio uždegimas, galiausiai, per mažas paties žandikaulio audinių tankis, kurio turi pakakti implantavimui. Nors procedūra tikrai atliekama daugeliu atvejų, tačiau medikai visada pirmiausia vertina paciento sveikatą ir kai tiksliai žino, kad implantacija yra galima – ji atliekama.

Ar verta skubėti?

Ši implantacija geriausiai pasiteisina tokiu atveju, kai reikalingas greitis ir norisi ne tik šypsotis kuo skubiau, tačiau taip pat ir, žinoma, naudotis dantų funkcionalumu. Kadangi reikia kur kas mažiau vizitų pas specialistą – pati procedūra kainuoja pigiau nei tradicinė implantacija. Visgi, reikia įvertinti, ar greitis visada apsimoka, kadangi vienmomentė dažniausiai netarnauja taip ilgai kaip kad, pavyzdžiui, all-on-4 implantacija. Svarbiausia yra įsiklausyti į specialisto rekomendacijas. Jos apima ne tik pasiruošimą, tačiau taip pat ir gydymo eigą, galiausiai, implantų priežiūrą. Juk norisi, kad jie nereikalautų jokio didesnio dėmesio nei likusieji dantys.

Štai todėl verta kartą investuoti daugiau, tačiau rinktis tokias paslaugas, kurios Jums ilgus metus džiugins kokybe ir net pamiršite, kad Jūsų burnos ertmėje yra implantai.

O gal protezavimas?

Labai dažnai implantacija yra lyginama su protezavimu, kuris kainuoja pigiau. Jeigu norite sumokėti mažiau – tokiu atveju tikrai protezavimas Jums labiau priimtina alternatyva. Tačiau protezai ne tik ne taip gerai atrodo kaip implantai, tačiau dažniausiai ir tarnauja trumpiau. Implantai yra vadinami dantimis, kurie tarnauja visą gyvenimą ir jiems nereikia jokio papildomo dėmesio. Protezai, šiuo atveju, yra reiklesni. Ypač tokiu atveju, kai pasirenkami išimami. Jiems reikia skirti daugiau dėmesio, valyti – atidžiau, net pirkti specialius skysčius dezinfekcijai.

Užs. Nr. 495530