PAVASARIS. KAIP ATGAIVINTI VEIDO ODĄ PO ŽIEMOS?

razalija
Artėjančios Moters dienos proga kovo 1–8 d. „Valerijono“ vaistinės kuriamai kosmetikai „Razalija“ taikoma 20 proc. nuolaida.
Šiandien pirmoji pavasario diena! Dažniausiai moterys pirmiausia susirūpina savo spintos turiniu ir skuba atsinaujinti savo garderobą. Tačiau pasikeitus sezonui paprastai pamirštama peržiūrėti naudojamas veido odos priežiūros priemones ir jas pakeisti lengvesnėmis. To nepadarius, didėja tikimybė apsunkinti veido odos būklę ir net stabdyti odos atsinaujinimo procesus, išprovokuoti aknę ir uždegimus.

Kaip rūpintis oda pavasarį ir kokias odos priežiūros priemones rinktis pataria vaistinės „Valerijonas“ kosmetologė Simona Jasinauskienė. Jos teigimu, pavasaris yra tikras išbandymų laikas. „Šiuo metu daugelis moterų skundžiasi išryškėjusiais padariniais ant odos. Neretai jos bando visas tas problemas išspręsti pačios ir pasirenka ne visada tinkamas priemones, kurios gali dar ir pakenkti. Todėl svarbu atkreipti į paprastas, tačiau svarbias taisykles, kurios padės pasitikti pavasarį su švytinčia ir elastinga veido oda“, – atkreipia dėmesį kosmetologė S. Jasinauskienė.

5 PAGRINDINĖS TAISYKLĖS PAVASARĮ ODAI ATGAIVINTI

1. Palaipsnis priemonių keitimas. Riebesnius, žiemos laikotarpiui tinkamus kremus reikia pakeisti į lengvesnės konsistencijos drėkinamuosius kremus. Savo odos priežiūros rutinoje kardinalių pasikeitimų rekomenduojama vengti. Pravartu tą daryti atsargiai, palaipsniui. Iš pradžių galite rytais dar naudoti maitinamąjį kremą, o vakarais jau įtraukti drėkinamąsias priemones. Po savaitės ar dviejų ryto ir vakaro rutinoje gali atsirasti daugiau kosmetikos produktų, kurių sudėtyje gausu drėkinamųjų savybių turinčių ingredientų.

2. Į rutiną įtraukti koncentruotų veido serumų. Juose esantys aktyvūs ingredientai tokie kaip mažo ir didelio svorio hialurono rūgštis, acetilinta hialurono rūgštis, natūralūs polimerai, egzopolisacharidai, jūros dumblių ekstraktai, natūralios kilmės drėkikliai gali efektyviai pagerinti viso veido būklę, skatinti elastino, kolageno ir hialurono rūgšties sintezę, aktyvinti odos regeneracinius procesus, suteikti drėgmės gilesniems odos sluoksniams. Svarbu nemaišyti serumų tarpusavyje, o naudoti tinkamai pasirinktą vieną ar du pagal odos būklę ir tipą.

3. Veido kaukės vakaro rutinoje. Jei serumų nepakanka ir oda reikalauja dar aktyvesnio drėkinimo, joje pastebimi nuovargio, sumažėjusio tonuso požymiai, verta bandyti veido kaukes. Jos turėtų būti papildytos aktyviais ingredientais, šilko peptidais ir vitaminu C. Šie ingredientai suteiks švelnumo, glotnumo pojūtį, aktyviai veiks regeneracinius procesus. Rekomenduojama kaukes naudoti vakarais, nes naktį oda atsinaujina sparčiau.

4. Tinkamas suvartojamų skysčių kiekis. Ši taisyklė galioja ištisus metus. Skysčius vartoti būtina dėl tikimybės sumažinti dehidratacijos riziką. Po ilgo šildymo sezono oda gali sausėti, šerpetoti, jaustis tempimas. Tad tam, kad sumažintumėte tikimybę šioms veido odos problemoms atsirasti, labai svarbu užtikrinti odos drėkinimą iš vidaus.

5. Tinkama apsauga nuo saulės. Pavasarį būtina pagalvoti apie apsaugą nuo saulės ir ją naudoti atsakingai. Svarbu rinktis saugius kosmetikos produktus su mineraliniais filtrais, stiprumą pasirinkti pagal odos fototipą ir planuojamą būti lauke laiką. Suaktyvėjusi saulė gali pažeisti odos barjerą, paskatinti atsirasti įvairius pakitimus: pigmentines dėmes, apgamus. Todėl labai svarbu įvertinti ultravioletinių spindulių žalą odai ir rinktis apsaugą nuo saulės net ir debesuotą dieną.

Daugiau informacijos www.razalija.lt.

Pasitikite pavasarį puikios nuotaikos, atgaivinkite savo veido odą natūralia ir auksu įvertinta natūralia kosmetika!

Užs. Nr. 501944