Skambi FA „Šiaulių“ pergalė

Futbolo akademijos „Šiauliai“ nuotr.
FA „Šiaulių“ futbolininkai namų stadione 6:1 sutriuškino „Kauno Žalgirį B“.
Šeštadienį futbolo akademijos „Šiauliai“ futbolininkai mieto gimtadienio proga iškovojo gražią pergalę namų stadione – 6:1 (5:1) nugalėjo „Kauno Žalgirį B“.

Beveik visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Jau 6-ąją minutę pasižymėjo Sergej Amirzian (1:0). Tačiau po trijų minučių varžovai išlygino rezultatą po 11 m. baudinio, kurį sėkmingai realizavo Rudinilson Gomes Brito E Silva (1:1).

Daugiau kauniečiams pasižymėti nepavyko, o šiauliečiai tiesiog užgulė varžovų vartus. Du įvarčius vieną po kito (14 ir 20 min.) pelnė Algis Jankauskas, 22 min. pasižymėjo Dominykas Kubilinskas, 29 min. atotrūkį iki 5:1 padidino Justas Petravičius.

Gana ramiame antrajame kėlinyje dar kartą pasižymėjo A. Jankauskas (72 min.). Rezultatas tapo 6:1 ir nepasikeitė iki nuskambant finaliniam švilpukui.

Turnyrinės lentelės antroje pozicijoje įsitvirtinusiems šiauliečiams ši pergalė atnešė 53 tašką. Nuo pirmoje vietoje esančios „Jonavos“ „Šiaulius“ skiria vos trys taškai. „Kauno Žalgiris B“ yra tryliktoje vietoje.