Šiaulių baidarių ir kanojų irkluotojai iš Latvijos grįžo su medaliais

Dalyvių nuotr.
Kanojininkai elektrėniškis Artūras Golovač su šiauliečiu Ignu Serafinu Latvijoje iškovojo po tris aukso medalius.
Savaitgalį vykusiame Latvijos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Lietuvos (Šiaulių ir Elektrėnų) sportininkus lydėjo sėkmė. Paskutinę varžybų dieną kanojininkai elektrėniškis Artūras Golovač su šiauliečiu Ignu Serafinu ir stipriausia Lietuvos kanojininkė šiaulietė Gabrielė Čerepokaitė laimėjo pirmas vietas. Kiek nepasisekė elektrėniškei Gintarei Pališauskaitei, ji keliais centimetrais pralaimėjo Latvijos geriausiai baidarininkei.

Po trijų dienų varžybų 1000 m, 500 m ir 200 m distancijose Ignas su Artūru startavę dviviete parsivežė po tris aukso, Gabrielė – du aukso ir Gintarė – vieną aukso ir vieną sidabro medalį (merginoms varžybose nebuvo 1000 m rungties).

„Smagu žinoti, kad šiandien su jaunių amžiumi beatsisveikinantys geriausi Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai turi labai geras perspektyvas ir šiemet kanoja dviviete yra pralaimėję Lietuvoje tik stipriausiems kanojininkams Henrikui Žustautui ir Vadim Korabov. Galima tikėtis, kad pasiruošime pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatui, kuris vyks rugsėjo pirmą savaitę Portugalijoje, šie sportininkai bus pačios geriausios formos ir pradžiugins labai gerais rezultatais“, – sakė treneris Artūras Navickas.