Šiauliečiai šaškininkai Lietuvai pelnė tris medalius

Šiaulietis Benas Mendelis pasaulio čempionate berniukų iki 10 metų greitųjų šaškių turnyre iškovojo antrąją vietą.
Spalio 30–lapkričio 4 dienomis Turkijoje, Antalijoje, vyko Pasaulio jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų šimtalangių šaškių čempionatas, kuriame puikiai pasirodė šiauliečiai Benas Mendelis ir Marija Aleksandra Alekseriūnaitė.

Pasaulio čempionate Lietuvos rinktinei atstovavo septyni Šiaulių sporto centro „Dubysa“ sportininkai, treniruojami trenerės Sandros Laurutienės.

Šiaulietis Benas Mendelis berniukų iki 10 metų greitųjų šaškių turnyre iškovojo antrąją vietą, o „Žaibo“ turnyre – trečiąją vietą.

Marija Aleksandra Alekseriūnaitė laimėjo bronzinį apdovanojimą jaunimo iki 19 metų merginų „Žaibo“ turnyre.

Neblogai sekėsi ir kitiems šiauliečiams. Matas Sketerskas jaunių iki 16 metų čempionate „Žaibo“ turnyre iškovojo ketvirtąją vietą, šimtalangių šaškių turnyre – 11 vietą, greitųjų šaškių turnyre – 15 vietą tarp 24 dalyvių iš 16 šalių.

Rokas Banevičius jaunimo iki 19 metų čempionate „Žaibo“ turnyre užėmė 5 vietą, šimtalangių šaškių ir greitųjų šaškių turnyruose iškovojo 7 vietas tarp 25 dalyvių iš 16 šalių.

Vakarė Sabaliauskaitė vaikų iki 10 metų čempionate „Žaibo“ turnyre iškovojo 7 vietą, šimtalangių šaškių turnyre – 12 vietą, greitųjų šaškių turnyre – 13 vietą tarp 17 dalyvių iš 8 šalių.

Erikas Sabaliauskas jaunių iki 16 metų šimtalangių šaškių turnyre užėmė 8 vietą, „Žaibo“ turnyre – 10 vietą, greitųjų šaškių turnyre – 11 vietą tarp 24 dalyvių iš 9 šalių.

Jorė Sketerskaitė jaunučių iki 13 metų čempionate greitųjų šaškių turnyre užėmė 15 vietą, šimtalangių šaškių turnyre – 21 vietą, „Žaibo“ turnyre – 24 vietą tarp 30 dalyvių, iš 13 šalių.