Pirmasis praleistas šio sezono įvartis

FK „Gintra“ nuotr.
Rungtynės prasidėjo Alikos Keene benefisu – per pirmas 5 rungtynių minutes ji pelnė net du įvarčius.
Pergalių seriją Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybėse pratęsė Šiaulių „Gintros“ komanda, kuri ir toliau yra vienvaldė čempionato lyderė, – Šiauliuose 7:1 (4:0) nugalėjo Gargždų „Bangos“ vienuolikę, kuriai tai buvo antroji nesėkmė.

Rungtynės prasidėjo labai greitais įvarčiais į viešnių vartus. Abu juos per 5 žaidimo minutes pelnė Šiaulių klubo gynėja Alika Keene. Trečiojo tikslaus smūgio aikštės šeimininkėms teko ieškoti kur kas ilgiau. 33-ąją minutę baudos aikštelėje laiku atsidūrusi kita komandos gynėja Anastasija Ročane nukreipė kamuolį į tinklą – 3:0.

Į rūbinę varžoves palydėjo fantastiškas Dovilės Gailevičiūtės šūvis iš toli – 4:0.

Antrajame kėlinyje „Bangos“ žaidėjos surengė gana pavojingas kontratakas, o viena iš jų baigėsi pirmuoju šio sezono šiauliečių praleistu įvarčiu A lygoje. Nepaisant to, čempionės į praleistą dūrį atsakė dar trimis ir susitikimas baigėsi užtikrinta mūsiškių pergale – 7:1. „Gintros“ gretose antrajame kėlinyje pasižymėjo Rimantė Jonušaitė, Gabija Toropovaitė ir sėkmingą mačą sužaidusi Karlina Miksone.

Kitas rungtynes A lygoje komanda žais kitą savaitgalį, gegužės 2 dieną. Šiauliuose priimsime kol kas be taškų esančias Utenos „Utenio“ žaidėjas.