„Gintra“ iškovojo 12-ą šio sezono pergalę A lygoje

L. GRIKIEČIO nuotr.
Rezultatyviausia „Gintros“ komandos ir lygos žaidėja Rimantė Jonušaitė.
Šiaulių „Gintros“ komanda, užbaigusi sezoną Europoje, žaidžia Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybėse. Lietuvos čempionės į savo sąskaitą įsirašė 12-ą pergalę, įveikusios Gargždų „Bangos“ futbolininkes rezultatu 5:1 (3:1).

Po šios pergalės šiaulietės turi 36 taškus, o nuo artimiausių varžovių Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“ futbolininkių jas skiria 8 taškai. „Gintros“ žaidėjos yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Pirmąjį įvartį 14-ąją mačo minutę pelnė rezultatyviausia komandos ir lygos žaidėja Rimantė Jonušaitė.

Po šešių minučių rezultatą padvigubino Gabija Toropovaitė – 2:0. 37-ąją rungtynių minutę aikštės šeimininkės rezultatą sušvelnino – 2:1.

Iki pertraukos šiaulietė R. Jonušaitė pelnė dar vieną įvartį – 3:1.

Antrajame kėlinyje, 72-ąją minutę, dublį pasiekė G. Toropovaitė. Rezultatas tapo 4:1. Rungtynes įvarčiu užbaigė antrajame kėlinyje aikštėje pasirodžiusi Jess Ayers – 5:1.

Dėl smulkių mikrotraumų aikštėje pasirodyti negalėjo Vestina Neverdauskaitė ir Trudi Carter.

Rungtynėse Gargžduose pergale prie vyriausiojo trenerio vairo debiutavo Darius Jankauskas.

Komentuodamas susitikimą D. Jankauskas pabrėžė, kad kojų ir veiksmų lengvumo žaidėjoms po etapo Čempionių lygoje tikrai trūksta, tačiau džiaugėsi, kad komanda išlaikė šį testą ir neleido suabejoti savo pranašumu.

„Jaučiasi, kad komanda nėra geriausioje savo būsenoje, tačiau svarbiausia judėti pirmyn, atkurti pasitikėjimą savo jėgomis, užsibrėžti naujus tikslus. Visas rungtynes kontroliavome jų eigą, tačiau vienoje iš kontratakų varžovės mus nubaudė. Nepaisant praleisto įvarčio nepametėme savo ritmo, branginome kamuolį ir tai leido atstatyti didesnį pranašumą, o vėliau ir užsitikrinti pergalę, kuri šiame sudėtingame emociniame fone mums tikrai yra labai svarbi“, – sakė D. Jankauskas.

Kitas rungtynes A lygoje „Gintra“ žais rusėjo 5 dieną Utenoje su „Utenio“ komanda.