Pirmasis merginų pralaimėjimas po trilerio Kaune

bcsiauliai.lt nuotr.
„Douglas Baltijos čempionate“ Šiaulių krepšininkės (juoda apranga) po dramatiškos kovos turėjo pripažinti Kauno „Aisčių-LSMU“ pranašumą.
Pirmąjį pralaimėjimą naujajame sezone patyrė „Šiaulių-Vilmers“ moterų krepšinio komanda. „Douglas Baltijos čempionate“ šiaulietes dramatiškoje kovoje 93:91 (33:26, 18:20, 20:23, 22:22) palaužė namuose žaidusios Kauno „Aistės-LSMU“ (1-2).

Šeimininkes į priekį vedusi Martyna Petrėnaitė prieš prasidedant paskutinei minutei išvedė savo komandą į priekį (90:89), o likus 25 sekundėms pastarosios baudos metimas įtvirtino kauniečių pranašumą – 93:89. Per likusį laiką viešnioms pavyko sumažinti atsilikimą iki poros taškų, tačiau paskutinės varžovių atakos metu nesugebėjo prasižengti ir sustabdyti rungtynių laiko, prarasdamos viltis išsigelbėti.

Kauno komandai M. Petrėnaitė iš viso per 24 minutes pelnė 15 taškų (5/9 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5/6 baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Brigita Sinickaitė pelnė 16 taškų, Urtė Slavickaitė ir Deimantė Žukaitė – po 13

Šiauliečių gretose išsiskyrė Donica Cosby, kurios sąskaitoje per 29 minutes buvo 28 taškai (7/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 8/8 baudų metimai), 4 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai. Katrina Trankale pridėjo 18 taškų (5 atk. kam.), Ahiyona Vason – 12 (5 rez. perd.).