Penkis medalius parvežė iš Marijampolės

Ryčio KERŠIO albumo nuotr.
Joniškio imtynininkai po apdovanojimo Marijamopolėje.
Balandžio 27 dieną Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Marijampolėje surengtame Lietuvos graikų–romėnų imtynių vaikų U13 čempionate, kuriame iškovojo penkis medalius.

Čempionate varžėsi beveik 150 imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Visagino, Anykščių, Tauragės, Vilkaviškio, Druskininkų, Gargždų, Kuršėnų, Gruzdžių, Šalčininkų ir Vilniaus rajono. Joniški sporto centro trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai ėmėsi labai gerai. Lietuvos čempionais tapo Benas Musejukas (sv.kat. iki 29 kg) ir Armandas Kulevičius (sv.kat. iki 73 kg). B. Musejukui ir A. Kulevičiui varžovai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti. Visas imtis joniškiečiai laimėjo tik joms prasidėjus. Erikas Norkus (sv.kat. iki 32 kg) lengvai įveikė Šiaulių rajono ir Kauno imtynininkus. Atkakliame finale jis taškais pralaimėjo klaipėdiečiui ir iškovojo antrą vietą.

Gerai ėmėsi ir trečias vietas pelnę Armandas Numsėdis (sv.kat. iki 66 kg) bei Vytautas Būzas (sv.kat. virš 80 kg). Ugnius Vitkus (sv.kat. iki 47 kg) iškovojo dvi pergales, du kartus pralaimėjo ir užėmė penktą vietą.