Penki medaliai parvežti iš Tauragės

Asmeninio albumo nuotr.
Jaunieji Joniškio imtynininkai – medalių laimėtojai su treneriu Ryčiu Keršiu.
Gegužės 22 dieną Tauragėje vykusiame Lietuvos graikų-romėnų imtynių vaikų (gimusių 2010–2013 metais) čempionate sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo „Kova“ sportininkai, trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai.

Turnyre varžėsi daugiau kaip devyniasdešimt imtynininkų iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Tauragės, Visagino, Kuršėnų. Joniškiui atstovavo aštuoni imtynininkai, iš kurių medalius pelnė penki.

Geriausiai ėmėsi Domas Abromavičius (svorio kategorija iki 44 kilogramų), kuris pasiekė penkias lengvas pergales ir tapo Lietuvos čempionu. Armandas Kulevičius įveikė tris varžovus, bet kovą dėl pirmos vietos pralaimėjo vyresniam ir labiau patyrusiam D. Abromavičiui ir užėmė antrą vietą.

Sidabro medalį taip pat pelnė Ainius Povilauskas (svorio kategorija iki 29 kilogramų), kuris nugalėjo du varžovus, bet atkaklioje imtyje dėl pirmos vietos pralaimėjo tauragiškiui. Trečią vietą, pasiekęs dvi pergales ir kartą pralaimėjęs, iškovojo Ugnius Vitkus (svorio kategorija iki 35 kilogramų). Einartas Kazlauskas (svorio kategorija iki 50 kilogramų) laimėjo vieną imtį ir iškovojo trečią vietą.