Pasirodymas Čempionių lygoje baigėsi skausmingu pralaimėjimu

FK „Gintra“ nuotr.
Vienintelį įvartį FK „Gintrai“ pelnė Madison Gibson.
Šeštadienį UEFA moterų čempionių lygos atrankos turnyro finalinėse rungtynėse Šiaulių „Gintros“ komanda rezultatu 1:8 nusileido Islandijos Koupavoguro „Breidablik“ merginoms. Ekipa iš Islandijos tapo pirmos atrankos grupės nugalėtoja ir pateko į pagrindinį UEFA moterų čempionių lygos turnyrą.

10-ąją rungtynių minutę šiaulietėms nepavyko apsiginti ir svečių komanda išsiveržė į priekį – po perdavimo į baudos aikštelę smūgiu galva pasižymėjo puolėja Tiffany McCarthy.

Gerą progą išlyginti rezultatą 16-ąją minutę turėjo „Gintros“ krašto saugė Madison Gibson, sulaukusi aštraus perdavimo iš Jessicos Ayers. Tačiau atakos metu puikią gynybą parodė svečių komanda.

Dar vieną galimybę sukūrė Dovilė Gailevičiūtė – jos tikslus perdavimas leido M. Gibson pavojingai išsiveržti į varžovių baudos aikštelę. Deja, atakos pabaiga buvo nesėkminga.

Šiauliečių vartininkė Greta Lukjančukė išgelbėjo komandą nuo pavojingo Hafrun Halldorsdottir smūgio. Dar vieną puikią reakciją „Gintros“ vartininkė pademonstravo 38-ąją minutę, po nepatogaus rikošeto spėjusi sureaguoti ir atmušti kamuolį.

42-ąją minutę smūgį galva atliko Agla Maria Albertsdottir, o po minutės tolimu smūgiu į G. Lukjančukės saugomus vartus pasižymėjo Aslaug Munda Gunnlaugsdottir.

Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 0:3.

Antroje rungtynių pusėje prasidėjo tikras įvarčių lietus – jau 49-ąją minutę T. McCarthy įmušė savo antrąjį įvartį šiame susitikime. Po minutės rungtynių rezultatą sušvelnino „Gintros“ futbolininkė M. Gibson (1:4).

Tikslus krašto saugės smūgis į varžovių vartus šiauliečių neišgelbėjo – 55-ąją minutę penktąjį įvartį islandėms pelnė Heidis Lillyardottir. 64-ąją ir 72-ąją minutėmis tikslius smūgius į „Gintros“ vartus atliko A. M. Albertsdottir, o paskutiniu rungtynių įvarčiu 76-ąją minutę pasižymėjo Chloe Van de Velde (1:8).

Po skaudžiai pralaimėtų rungtynių „Gintros“ merginos tikisi greitai atrasti jėgų artėjančioms dvikovoms.

Rugpjūčio 29 dieną Šiaulių atstovės Lietuvos moterų A lygos rungtynėse susitiks su Gargždų „Banga“.