Kontrolinės rungtynės Radviliškyje baigėsi varžovių pergale

fkgintra.lt nuotr.
Antrosiose kontrolinėse rungtynėse su Konino „Medyk“ ekipa iš Lenkijos Šiaulių „Gintra“ turėjo pripažinti varžovių pranašumą.
Sekmadienį Radviliškyje Šiaulių moterų futbolo komanda „Gintra“ sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynes ruošiantis atsakingoms UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyro varžyboms.

Lietuvos čempionės antrą kartą per savaitę išmėgino jėgas su Konino „Medyk“ ekipa iš Lenkijos. Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės 1:2 (0:1) turėjo pripažinti oponenčių pranašumą.

Praeitą trečiadienį Šiauliuose vykusiose rungtynėse po pagrindinio laiko komandos išsiskyrė taikiai – 1:1, o baudinių serijoje tikslesnės buvo šiaulietės rezultatu 4:3.

Viešnios iš Lenkijos rungtynėse Radviliškyje anksti išsiveržė į priekį. Pirmojo tarpusavio susitikimo įvarčio autorė Lenkijos ekipos gretose Stephanie Zuniga-Hererra mūsiškių gynybą nubaudė jau 2-ąją mačo minutę – 0:1.

Atsakyti greitu įvarčiu progą turėjo Madison Gibson pabėgusi nuo varžovių gynėjų po puikaus Simonos Veličkaitės perdavimo. Vis dėlto amerikietės smūgis buvo per silpnas ir varžovių vartininkė jį nesunkiai susirinko.

Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio dar vieną šansą išlyginti rezultatą turėjo ta pati M. Gibson. Po Trudi Carter perdavimo tarp gynėjų kairiakojė krašto saugė atsidūrė geroje situacijoje, tačiau ja rezultatyviai pasinaudoti nesugebėjo.

Neilgai trukus savąjį šansą pasižymėti turėjo gynėja Algimantė Mikutaitė. Deja, mūsiškės smūgis iš geros situacijos nebuvo tikslus, o rezultatas liko nepakitęs.

Aštrus S. Veličkaitės reidas ir tikslus perdavimas smaigalyje žaidusiai Trudi Carter galėjo virsti įvarčiu, tačiau puolėja priėmė neteisingą sprendimą ir pavojus prie varžovių vartų užgeso.

Šimtaprocentinę progą besibaigiant kėliniui turėjo T. Carter atsidūrusi viena prieš varžovių vartininkę. Jos smūgį atrėmė patikimai sužaidusi Oliwia Szymczak.

Prasidėjus antrajam kėliniui žaidimo kontrolę perėmė gintrietės. Po keitimo aikštėje pasirodžiusi Rimantė Jonušaitė sulaukusi idealaus Karlinos Miksones perdavimo iššoko viena prieš varžovių vartininkę ir išlygino rezultatą – 1:1.

Pelniusios išlyginamąjį įvartį šiaulietės nesustojo. Vos po kelių akimirkų S. Veličkaitė turėjo puikią galimybę išvesti komandą į priekį, tačiau smūgį į tolimą vartų kampą sėkmingai atrėmė oponenčių vartininkė.

69-ąją minutę po „Medyk“ komandos kapitonės Annos Gawronskos įvarčio lenkės vėl išsiveržė į priekį – 1:2.

Per likusį laiką „Gintros“ komanda sukūrė dar kelis momentus, kurie galėjo pavirsti į išlyginamąjį įvartį, tačiau smūgiai tikslo nepasiekė, o pergalę šventė viešnios iš Konino.

Tęsdama pasirengimą Čempionių lygos atrankai „Gintra“ ateinantį savaitgalį sugrįš į A lygos kovas. Šeštadienį sostinėje susitiks su FK „Vilnius“ vienuolike.

Rugpjūčio 18 dieną 18 val. Šiaulių miesto centriniame stadione komanda stos į kovą atrankos turnyro pusfinalyje prieš Talino „Flora“ futbolininkes.