Lietuvos tinklinio Pirmoje lygoje – „Kelmės“ triumfas

Esmiraldo SLIEŽAUSKO nuotr.
Vos vieną pralaimėjimą šiame sezone patyrę „Kelmės“ tinklininkai finale užtikrintai nugalėjo Vilniaus universiteto komandą ir tapo Lietuvos vyrų tinklinio pirmos lygos čempionais.
Savaitgalį finišavo TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio pirmos lygos čempionatas. Kaune vykusiame finalinio ketverto turnyre nugalėjo ir aukso medaliais pasidabino „Kelmės“ tinklininkai.

Vos vieną pralaimėjimą šiame sezone patyrę „Kelmės“ atstovai finale užtikrintai 3-0 (25:19, 25:13, 25:12) nugalėjo Vilniaus universiteto (VU) komandą.

Pirmasis setas prasidėjo lygia kova (6:6), tačiau ties padavimo riba atsistojęs Kelmės „Kelmė“ komandos tinklininkas Emilis Bartkus „spurtavo“ keliais iš eilės neatremiamais padavimais, kas leido Kelmės komandai išsiveržti į priekį. Vilniaus universiteto komandai pavyko atsitiesti ir priartėti prie varžovų, tačiau seto viduryje puikiai atakavusi Kelmės „Kelmė“ komanda nepaliko vilčių vilniečių komandos tinklininkams ir laimėjo pirmąjį setą.

Nuo pat antrojo seto pradžios Kelmės „Kelmė“ ekipa įgijo solidų pranašumą (12:7), nors varžovai dar bandė priešintis, vėl greitai nutolę Kelmės tinklininkai užtikrintai laimėjo ir antrąją susitikimo dalį.

Trečiasis setas buvo tik formalumas. Kelmės komanda žaidė tiesiog nesustabdomai ir smaginosi žaisdami tinklinį bei pergalę laikė savo rankose. VU tinklininkams nepavyko sustabdyti žaibiško varžovų puolimo. „Kelmė“ komanda užtikrintai laimėjo ir trečiąjį setą bei triumfavo TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio Pirmos lygos didžiajame finale.

„Nepasakyčiau, kad buvo lengva. Nes vertiname kiekvieną priešininką. Paprasčiausiai turime daugiau patirties, daugelis žaidėjų yra žaidę ir aukščiausios lygos finale. Minimaliai pasitarėme rūbinėje, išsikėlėme tikslą, žinojome varžovų lyderį ir kovojome dėl kiekvieno kamuolio. Sezono metu mums daugiausiai ir stigo motyvacijos. Finale jau visi žinojome, ką turime daryti. Auksas visada yra brangus, bet reikia neužmiršti, kad čia yra tik Pirma lyga ir visas pasiruošimas buvo labiau mėgėjiškas“, – mintimis dalinosi „Kelmės“ treneris Arnoldas Barauskis.

Geriausiu finalo žaidėju pripažintas Emilis Bartkus.

Trečiąją vietą čempionate užėmė Kauno „RIO Starto-2“ komanda, kuri mažajame finale 3-0 (28:26, 25:22, 25:23) palaužė Panevėžio sporto centro ekipą.

Pusfinalyje „Kelmė“ 3-0 (25:16, 25:22, 25:15) nugalėjo Panevėžio sporto centrą, o VU ekipa 3-1 (24:26, 25:17, 25:20, 25:21) palaužė „RIO Startą-2“.

Iš viso TOP SPORT Lietuvos vytų tinklinio Pirmos lygos čempionate šiame sezone varžėsi šešios komandos.