Lietuvos ir Lenkijos čempionių dvikova baigėsi lygiosiomis

FK Šiaulių „Gintra” nuotr.
Liepos 17 dieną Šiauliuose „Gintros“ futbolininkės žais su AC „Milan“ komanda.
Šiaulių „Gintros“ ekipa antrose kontrolinėse rungtynėse Sedlcos mieste susitiko su Lenkijos čempione Sosnovieco KKS „Czarni“. Po 90 minučių kovos aikštėje nugalėtojas nepaaiškėjo – komandos išsiskyrė esant taikiam rezultatui 1:1 (1:1).

Pirmose kontrolinėse rungtynėse šiaulietės užtikrintai 4:0 pranoko Katovicų GKS futbolininkes.

Viešnagės Lenkijoje rezultatyviausia „Gintros“ žaidėja tapo M. Gibson, kuri po kartą pasižymėjo abejose rungtynėse.

Komandai dėl traumos padėti negalėjo serbė Jelena Čubrilo, į Lenkiją nevyko Aušrinė Bikutė bei Dovilė Dockaitė.

Į priekį pirmos šiose rungtynėse išsiveržė šeimininkės. Tai truko vos kelias minutes. Po aštraus reido kraštu į varžovių vartų tinklą pasiuntė M. Gibson.

Antrajame kėlinyje šansais išvesti komandą į priekį nepasinaudojo Rimantė Jonušaitė bei Paulina Sarkanaitė. Įvartį įmušė naujokė Trudi Carter, bet dėl nuošalės smūgis nebuvo įskaitytas. Šalių čempionės išsiskyrė taikiai ir palinkėjo vienos kitoms sėkmės UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyruose.

„Šios išvykos mums tikrai reikėjo. Galėjome pavarijuoti sudėtimi, išmėginti kelias taktines schemas, pabandyti atrasti optimalius tandemus visose grandyse, leisti pažaisti visoms ir įvertinti, ką darome gerai, o ko mums trūksta, – teigė vyriausiasis komandos treneris Rimantas Viktoravičius. – Peržiūroje dalyvaujanti Nikoleta Nikolič paliko neblogą įspūdį. Ji gerai susitvarkė su savo tiesioginėmis pareigomis gynyboje, o ir žaidimo organizavimo procese vaizdo tikrai negadino. Galiu pasidžiaugti ir už Trudi Carter, kuri taip pat neseniai prisijungė prie komandos. Ją išbandėme keliose pozicijose. Žaidėja atletiška, greita, kūrybinga, tiesa, jai dar trūksta laiko įgyti optimalią sportinę formą.“