Latvių šturmą atlaikiusios šiaulietės apgynė namų tvirtovę

moterulyga.lt nuotr.
Baltijos čempionate „Šiauliai-Vilmers“ nugalėjo viešnias iš Daugpilio universiteto.

Šiaulių moterų krepšinio komanda „Šiauliai-Vilmers“ (4-6) iškovojo ketvirtąją pergalę Baltijos čempionate – šeštadienį namie 72:56 (22:19, 19:11, 11:16, 20:10) įveikė Daugpilio universitetą ir laimėjo antrą sykį paeiliui (gruodžio 8 dieną 94:68 nugalėjo Talino „Audentes“).

Antrajame kėlinyje šiaulietės spurtavo 15:2 ir po Kamilės Berenytės tritaškio įgijo 13 taškų persvarą (39:26).

Po ilgosios pertraukos atsibudusios latvės trečiojo ketvirčio pabaigoje vėl įplieskė intrigą ir kirpo atsilikimą iki 6 taškų (46:52).

Vis tik lemiamo kėlinio pradžioje Rūta Stipra smeigė tritaškį, o Morgan Lenahan įmetė dvitaškį ir šeimininkės vėl atstatė dviženklį pranašumą (57:46).

Per likusį laiką viešnios iš Latvijos arčiau nebeprisiartino ir šiaulietės užtikrintai triumfavo.

Šiaulių komandai R. Stipra per 37 minutes pelnė 23 taškus (7/14 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 16 kamuolių bei surinko 31 naudingumo balą. Morgan Lenahan pridėjo 15 taškų (5 rez. perd., 3 per. kam.), Danguolė Pupkevičiūtė (5 rez. perd.) ir Brigita Rimkevičiūtė (3 per. kam.) – po 10.

Daugpilio ekipos gretose išsiskyrė Lauma Poikanė, kurios sąskaitoje per 36 minutes buvo 13 taškų (5/13 dvit., 3/6 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 18 naudingumo balų. Katryna Milerė ir Valerija Baranovska pelnė po 10 taškų.

Kitas rungtynes šiaulietės žais gruodžio 17 d. išvykoje su Rygos Stradinio universiteto krepšininkėmis.