Joniškiečiai buvo tarp lyderių

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Joniškio imtynininkai po apdovanojimų: (iš kairės) Pijus Baldyšius, Benas Keršys, Vilius Laurinaitis, Adomas Grigaliūnas, Julius Matuzevičius, Eimantas Vilimas, treneris Rytis Keršys, Arnas Aukselis.
Rugpjūčio 27–28 dieną Šiauliuose buvo surengtas Lietuvos imtynių čempionatas, kuris turėjo įvykti dar žiemą. Joniškiečiai varžėsi antrą čempionato dieną graikų–romėnų imtynių varžybose ir buvo tarp lyderių. Joniškiečiai, kaip visada, buvo tarp lyderių.

Antrą kartą Lietuvos čempionu tapo Julius Matuzevičius (svorio kategorija iki 87 kilogramų). Jei pastaruosiuose čempionatuose šioje svorio kategorijoje vykdavo atkakli kova dėl pirmos vietos, tai šį sykį Julius nesulaukė varžovų rimtesnio pasipriešinimo ir pelnytai iškovojo Lietuvos čempiono vardą.

Sidabro medalius pelnė net keturi joniškiečiai, kurie imtyse dėl pirmos vietos turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Adomas Grigaliūnas (svorio kategorija iki 67 kilogramų) atkaklioje kovoje taškų santykiu 1:3, pralaimėjo nuolatiniam varžovui Konstantinui Kešanidi iš Vilniaus. Pasaulio jaunimo čempionas ir nuolatinis Lietuvos čempionas Vilius Laurinaitis (svorio kategorija iki 97 kilogramų) finale rezultatu 5:8 pralaimėjo klaipėdiečiui Martynui Nemsevičiui. Benas Keršys (svorio kategorija iki 82 kilogramų) labai atkakliame finale rezultatu 1:2 nusileido varžybų favoritu laikytam Arminui Lygnugariui iš Vilniaus. Benas ėmėsi turėdamas traumą, bet kovojo taip gerai, kad varžovai to nepastebėjo. Eimantas Vilimas (svorio kategorija iki 72 kilogramų) iki finalo varžovus įveikė be vargo. Imtyje dėl pirmosios vietos Eimantas pralaimėjo Europos čempionato bronzos medalio lamėtojui Kristupui Šleivai. Bronzos medalį turėjo galimybę iškovoti jaunasis sunkiasvoris Pijus Baldyšius (svorio kategorija iki 130 kilogramų). Jis būsimą varžovą dėl trečios vietos Igorį Kabadeicevą pogrupio varžybų etape įveikė švaria pergale, prispausdamas varžovą ant menčių. Kovoje dėl trečios vietos, likus pusei minutės iki imties pabaigos, rezultatas taip pat buvo palankus joniškiečiui, tačiau varžovas iš Vilniaus rizikavo ir sugebėjo pelnyti pergalingus taškus.

Susijusios naujienos