Joniškiečiai atstovaus Lietuvai

Ryčio KERŠIO asmeninio albumo nuotr.
Efektingą metimą atlieka Lietuvos jaunimo čempionas Eimantas Vilimas.
Balandžio 10 dieną Panevėžyje surengtame Lietuvos graikų–romėnų imtynių jaunimo (gimusių 2001–2005 metais) čempionate vienas joniškietis tapo čempionu ir trys užėmė trečias vietas.

Po beveik pusės metų priverstinės pertraukos dėl Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunimo čempiono titulo varžėsi 80 imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Anykščių, Joniškio, Visagino, Kuršėnų, Gruzdžių, Kazlų Rūdos, Trakų.

Joniškiui atstovavo aštuoni trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Geriausiai sekėsi imtis Eimantui Vilimui (svorio kategorija iki 77 kilogramų), kuris šiuo metu studijuoja ir treniruojasi Vilniuje. E. Vilimas visus varžovus įveikė įtikinamai ir trečius metus iš eilės laimėjo Lietuvos jaunimo čempionatą.

Adomas Grigaliūnas (svorio kategorija iki 67 kilogramų), savo sportinį meistriškumą taip pat keliantis Vilniuje, iškovojo trečią vietą. Adomas tik labai atkaklioje kovoje pralaimėjo pagrindiniam ir nuolatiniam konkurentui Konstantinui Kešanidi iš Vilniaus. Abu minėti joniškiečiai vasarą atstovaus Lietuvai Europos ir Pasaulio jaunimo čempiontuose. Trečias vietas iškovojo Martynas Muižys (svorio kategorija iki 60 kilogramų) ir Paulius Ponelis (svorio kategorija iki 87 kilogramų). Kitiems joniškiečiams iki prizinių vietų šiek tiek pritrūko.