E. Vaitkūnas karjerą pratęs Šiauliuose

alyga.lt nuotr.
FA „Šiauliai“ sukirto rankomis su ilgamečiu nacionalinės Lietuvos vyrų rinktinės nariu ir sidabrą „Optibet A lygoje“ šiemet su „Kauno Žalgiriu“ iškovojusiu Egidijumi Vaitkūnu.

FA „Šiauliai“ toliau tęsia komandos komplektacijos darbus 2023 metų sezonui. Ketvirtadienį sukirtus rankomis su vyriausiuoju treneriu Mindaugu Čepu, akademijos vadovybė oficialiai pasirašė sutartį su pirmuoju komandos naujoku. Juo tapo ilgametis nacionalinės Lietuvos vyrų rinktinės narys ir sidabrą „Optibet A lygoje“ šiemet su „Kauno Žalgiriu“ iškovojęs Egidijus Vaitkūnas.

34-erių gynėjas pastaruosius ketverius metus buvo viena iš kertinių laikinosios sostinės ekipos žaidimo dėlionės dalių. Futbolininkas praėjusiame sezone iš viso sužaidė 29 rungtynes, pelnė 2 įvarčius bei kartą atliko rezultatyvų perdavimą savo komandos draugui.

Taip pat iš Vilniaus kilęs Egidijus savo iškovotų trofėjų lentynoje turi ne vieną aukštos prabos apdovanojimą, pastarasis keturis kartus yra tapęs šalies čempionu, dukart LFF taurės laimėtoju bei keturis kartus yra kėlęs į viršų LFF Supertaurę.

Be to, kietu ir užtikrintu žaidimu gynyboje pasižymintis komandos naujokas yra ir ilgametis nacionalinės Lietuvos vyrų rinktinės narys, mūsų šaliai iš viso yra atstovavęs net 60 kartų bei nedaug atsilieka nuo visų laikų daugiausiai už rinktinę sužaidusių futbolininkų dešimtuko.

Egidijus be Kauno ekipos savo karjeroje yra rungtyniavęs Čekijos Prahos „Bohemians“, Baltarusijos „Minsk“, Gargždų „Bangos“, Tauragės „Tauro“ bei Vilniaus „Žalgirio“ gretose.

„Iš tikrųjų, malonu prisijungti prie Šiaulių miesto komandos, nes tikrai teko girdėti daug teigiamų atsiliepimų apie šią organizaciją, komandą ir trenerį. Dėkoju akademijos vadovams už parodytą susidomėjimą manimi ir su pozityvu žvelgiame į 2023 metų sezoną“, – sakė pirmasis komandos naujokas E. Vaitkūnas.