Dramatiškas šiauliečių pralaimėjimas Vilniuje ir kapitono trauma

bcsiauliai.lt nuotr.
Rungtynėse su Vilniaus „Rytu“ „Šiaulių-7bet“ kapitonas Arminas Urbutis patyrė kojos traumą ir negalės žaisti tris mėnesius.
Šeštadienį „Betsafe-LKL“ rungtynėse sostinėje Vilniaus „Ryto“ komanda 79:76 (17:16, 23:15, 26:14, 13:31) įveikė „Šiaulius-7bet“.

Apylygiai prasidėjusiose rungtynėse šiauliečiai vis stengėsi imti iniciatyvą į savo rankas (16:13), tačiau „Ryto“ spurtas 7:0 leido išsiveržti į priekį – 24:19. Ivanas Buva su Gyčiu Radzevičiumi didino atotrūkį (28:19), o po Martyno Pacevičiaus poros metimų skirtumas tapo dviženklis – 38:25.

Po didžiosios pertraukos „Rytas“ spurtavo 11:2, ir skirtumas tapo triuškinantis – 60:39. Tai buvo didžiausia persvara, kokią šiame mače turėjo šeimininkai.

Tiesa, svečiai, vedami Eimanto Stankevičiaus, priartėjo 64:72 ir grąžino intrigą.

Likus 74 sekundėms svarbų tritaškį smeigė Donatas Sabeckis (75:71), „Rytas“ klydo, o Jonathanas Elmore'as pataikė su pražanga – 74:75. Likus vos 48 sekundėms svarbius taškus antruoju bandymu pelnė Tanneris Leissneris (77:74), tad Antanas Sireika prašė pertraukėlės. Po jos J. Elmore'as vėl pelnė taškus (76:77), tačiau baudų mesti stojo ir jas realizavo Mindaugas Girdžiūnas – 79:76.

Šiauliečiai turėjo laiko paskutinei atakai, bet D. Sabeckio tolimas metimas nebuvo taiklus.

„Šiauliams-7bet“ Giedrius Staniulis pelnė 20 taškų (6 atk. kam.), Donatas Sabeckis – 18 (7 rez. perd.), Eimantas Stankevičius – 14, Jonathanas Elmore'as – 13 (5 atk. kam.).

„Rytui“ Ivanas Buva pelnė 20 (6 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas – 16 (4 rez. perd.), Margiris Normantas – 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd.) taškų.

Nors „Šiauliai-7bet“ ir pralaimėjo, tai nebuvo blogiausias dalykas – prabėgus beveik pusei ketvirtojo kėlinio skausmingą kojos traumą patyrė komandos kapitonas Arminas Urbutis, kai ant jo užgriuvo „Ryto“ puolėjas Ivanas Buva.

A. Urbučiui artimiausiu metu bus atlikta operacija, kurios metu lūžusį blauzdikaulį reikės sutvirtinti varžtais. Tikimasi, kad į aikštelę krepšininkas galės sugrįžti maždaug po trijų mėnesių.