R. Janutienė – "valstiečių" kandidatė Žiemgalos vienmandatėje apygardoje

Redakcijos archyvo nuo­tr.
Ketvirtadienį valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) tarybai nusprendus, jog kartu su neparlamentine Lietuvos Centro partija į išankstinius Seimo rinkimus Žiemgalos vienmandatėje apygardoje kels bendrą kandidatę – žurnalistę Rūtą Janutienę, "valstietė" Agnė Širinskienė teigė, kad džiaugiasi tokiu partijos sprendimu.

"Mes visąlaik džiaugiamės, kai nauji žmonės prisijungia prie mūsų", – Eltai sakė A. Širinskienė.
Anot jos, valdybos sprendimas yra galutinis ir jos nenustebino, nes, teigė ji, R. Janutienės pažiūros sutampa su daugeliu LVŽS nuostatų.
"Manęs tikrai nenustebino, aš ir pati su ponia Janutiene bendravau kaip su žurnaliste (...), jeigu ji suka į politiką ir kai kurios mūsų vertybės pakankamai sutampa, sutampa programiniai dalykai, kiek valdyba gilinosi, tai tikrai nematau jokios problemos", – teigė A. Širinskienė.
Nauji rinkimai Žiemgalos vienmandatėje apygardoje, kurioje vietą atlaisvino parlamentaras Vitalijus Gailius, po Savivaldos rinkimų tapęs meru, vyks rugsėjo 8 dieną kartu su rinkimais Žirmūnų, kurioje vieta atsilaisvino parlamentarei Aušrai Maldeikienei laimėjus Europos Parlamento mandatą, bei Gargždų, kurią po Savivaldos rinkimų atlaisvino Seimo narys Bronius Markauskas.

Komentarai

nesistebiu    Pen, 2019-06-14 / 11:03
Puspročiai juk irgi turi teisę savo atstovą Seime turėti :D Gražulio tai kaip ir nebėra jau.... Ale kokio plauko tų "valstiečių" tik nebūna ... spėkit, koks jų bendras vardiklis? :D
Socialistė    Pen, 2019-06-14 / 14:10
Šaunuolė Janutienė.Gal patekusi Seiman suburs bendraminčių grupę ir inicijuos gerų idėjų įgyvendinimą - uždrausti konservatorių''partiją'',vietoje proamerikietiško LRT atkurti Lietuvos radiją bei televiziją,kur nebedominuotų vakarietiškas šlamštas bei išprašyti iš jų įvairius jakilaičius,valatkas ir kitus landzbergistinės ideologijos ruporus... Palaikykime Rūtą‼

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.