R. Janutienė svarsto kandidatuoti į Seimą  Žiemgalos rinkimų apygardoje

Redakcijos archyvo nuo­tr.

Žurnalistė Rūta Janutienė svarsto dalyvauti rinkimuose į Seimą Žiemgalos rinkimų apygardoje, skelbia portalas DELFI.lt. Vietą joje atlaisvino parlamentaras Vitalijus Gailius, po savivaldos rinkimų tapęs meru.
Žurnalistės teigimu, galutinis jos sprendimas bus priimtas artimiausiu metu. Nors R. Janutienė neatskleidė, su kokia partija dalyvautų rinkimuose, vis dėlto patikino, jog naujos politinės jėgos nekurs.
Tačiau jos kandidatūrą, kaip pretendentę į Seimą Žiemgalos rinkimų apygardoje, svarsto Lietuvos centro partija (LCP). Tą DELFI patvirtino LCP pirmininko pavaduotojas Kristupas Krivickas.
Jis taip pat atskleidė dalyvausiąs rinkimuose Gargždų vienmandatėje apygardoje, kurią po savivaldos rinkimų atlaisvino Seimo narys Bronius Markauskas.
Praėjusį trečiadienį "Lietuvos rytas" išplatino pranešimą, jog televizijoje nebeliks žurnalistės R. Janutienės.
Nauji rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėse Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardose vyks rugsėjo 8 dieną.
 

Komentarai

Danguolė    Ant, 2019-06-04 / 14:27
Prolandzberginiai valdžiažmogiai ją žiauriai sunaikino''LR''televizijoje ir jeigu jinai bandytų tapti Parlamento nare mūsų apygardoje ir dar aktyviau kovoti prieš visokius šalies niekšelius,tikrai organizuotumės ir Janutienę deramai paremtume/
tata    Ant, 2019-06-04 / 22:06
joooo, čia tokia viena irgi kelis metus per teliką reiškėsi, "kovojo" prieš neteisybę, nurodinėjo kaip seimas ir kiti valdininkai tūrėtų dirbti..., po to kanditavo į seimą, aišku buvo išrinkta. Tiesą sakant nesidomėjau kiek buvo priimtų jos pateiktų įstatymų, poįstatyminių aktų, šiaip kokių tai pataisų. Gal būt ir gerai ana ponia astovavo savo rinkėjams, o gal tik "vandenį pilstė". Labai girdėti kažkaip neteko, O dabar ta ponia atrodo išrinkta į ES parlamentą. Tai gal to paties siekia ir straipsnyje minima ponia?
puspročių nemažėja    Ant, 2019-06-04 / 22:55
Ir nukvakusios moterėlės turi teisę į savo atstovę seime. Juolab, tikriausiai neliks Gražulio :D
Eugenija    Tre, 2019-06-05 / 08:38
Kažkada buvo toks žurnalistas Matulevičius.Tai irgi kėlė visas blogybes, viešino ką tik nugriebdamas.Jis žiojosi didesniam kąsniui - kandidatavo į prezidentus...Tai ir Rūtelė eina panašiu keliu.Atsibodo lakstyti su kamerom, pasėdės ramiai kelis metelius.
nulis    Tre, 2019-06-05 / 08:44
Kas čia per mada? Kai iš visur "išpirdolina", tada eina valstybės valdyt...
Neduok Dieve,    Tre, 2019-06-05 / 09:14
žmonės, nepraraskite proto, nejaugi Seime maža Petro Gražulio ?!

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.