Nugalėtoja tapo tenisininkė J. Mikulskytė

Redakcijos archyvo nuotr.
Pirmoji Lietuvos raketė Justina Mikulskytė trečią kartą karjeroje laimėjo ITF vienetų turnyrą.
Ispanijoje vykusiame ITF serijos moterų teniso turnyre puikiai pasirodė pirmoji Lietuvos raketė Justina Mikulskytė.

Praėjusį penktadienį J. Mikulskytė tapo dvejetų varžybų nugalėtoja. Finale ji su argentiniete Victoria Bosio 4:6, 6:1 (10:7) nugalėjo ispanę Celią Cervino Ruiz ir britę Olivią Nicholls. Šiaulių teniso akademijos trenerės Ritos Romencovienės sportininkė Justina jau 10-ą kartą karjeroje laimėjo ITF dvejetų turnyrą. Jai su V. Bosio atiteko 955 JAV doleriai ir po 10 WTA dvejetų reitingo taškų.

Sekmadienį vienetų varžybų finale lietuvė per 62 minutes net 6:2, 6:0 sutriuškino ispanę Celią Cervino Ruiz.

Šiaulių teniso akademijos atletė trečią kartą karjeroje laimėjo ITF vienetų turnyrą. Jai atiteko 10 WTA vienetų reitingo taškų ir 2352 JAV doleriai.