„Akademijos“ vaikinai iškovojo čempionų taurę

Alfredo PLIADŽIO nuotr.
Donatos Grigienės vadovaujama Šiaulių „Akademija“ Lietuvos žolės riedulio uždarųjų patalpų vaikinų B divizione iškovojo auksą.
Baigėsi Lietuvos žolės riedulio uždarųjų patalpų vaikinų B diviziono finalinės kovos. Pirmosios vietos taurę ir aukso medalius namo parsivežė Šiaulių „Akademijos“ vaikinai. Donatos Grigienės vadovaujama komanda čempionate pralaimėjo tik vieną kartą, surinko 15 turnyrinės lentelės taškų ir įsitvirtino pirmoje vietoje.

Antroje vietoje liko Širvintų SC-2 vaikinai, kurie čempionato metu pralaimėjo dvejas rungtynes ir surinko 12 turnyrinės lentelės taškų. Trečioje vietoje – Vilniaus ŽRK „Pietų meteoras“ komanda su 9 turnyrinės lentelės taškais. Ketvirti liko pirmą kartą čempionate startavę Vilniaus „SM Tauras-SŽK Erta“ komandos vaikinai.

Čempionato metu taip pat buvo išdalinti ir asmeniniai prizai. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – Renaldas Kazragis, Šiaulių „Akademijos“ žaidėjas, įmušęs net 20 įvarčių. Geriausiu čempionato žaidėju pripažintas „Akademija“ žaidėjas Arnas Ridlauskas. Arnas pretendavo ir į rezultatyviausio žaidėjo titulą, nes čempionato metu įmušė net 14 įvarčių. Perspektyviausiu čempionato žaidėju pripažintas Širvintų SC riedulininkas Medas Raudeliūnas.

Lietuvos žolės riedulio uždarų patalpų vyrų čempionate 10 kartą čempionų taurę į viršų kėlė Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvitas“ komandos vaikinai, vadovaujami trenerio Romualdo Chmeliausko.

Širvintų vaikinai nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir užtikrintai pasipuošė aukso medaliais bei iškovojo kelialapį į Europos klubų uždarųjų patalpų čempionatą 2022 metais.

Sidabro medaliai atiteko Vilniaus „SM Tauras-SŽK Žuvėdra“ klubo vaikinams. Trenerio Artūro Macijausko vadovaujama komanda čempionato metu patyrė tris pralaimėjimus, tačiau lemiamose kovose nugalėjo Šiaulių „Ginstrektės“ kolegas (rezultatu 2:1 ir 5:4).

Trečiąją vietą čempionate iškovojo Donatos Grigienės vadovaujama Šiaulių „Ginstrektės“ komanda. Bronzos medalininkai čempionato metu laimėjo keturias rungtynes bei paskutinėse čempionato rungtynėse metė rimtą iššūkį Lietuvos čempionams (rungtynės baigėsi rezultatu 0:1).

Ketvirtoji vieta atiteko Širvintų SC komandai, o penktoje vietoje liko Vilniaus SK „Ardas-Rudamina“ vaikinai.

Geriausiu čempionato žaidėju pripažintas Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvitas“ komandos žaidėjas Žygimantas Balsiukas. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – Lukas Janukaitis, rungtyniaujantis Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvitas“ komandoje ir visų varžybų metu pelnęs net 14 įvarčių. Perspektyviausio žaidėjo prizas atiteko Renaldui Kazragiui, Šiaulių „Ginstrektė“ komandos sportininkui.