Šiaulių žolės riedulininkės iškovojo auksą

„Ginstrektė-ŠSG“ nuotr.
Šiaulių moterų žolės riedulio komanda „Ginstrektė-ŠSG“ jau 23 kartą tapo Lietuvos čempione.
Šiaulių moterų žolės riedulio komanda „Ginstrektė-ŠSG“ tapo Lietuvos čempione. Tai paaiškėjo po antrųjų Lietuvos žolės riedulio čempionato superfinalo rungtynių, kurias šiaulietės laimėjo prieš Širvintų SC „Inta“ komandą 6:0.

Ketvirtadienį vykusiose pirmose finalo serijos rungtynėse pergalė pasiekta 7:2. Šiemet 30 metų jubiliejų minintis žolės riedulio klubas „Ginstrektė-ŠSG“ per gyvavimo laikotarpį čempionų taurę kelia jau 23-ią kartą.

Paklaustas, kaip keliais žodžiais apibūdintų ką tik pasibaigusį sezoną, nugalėtojų treneris Vaidotas Vaičeliūnas sakė: „Kartų kaita ir kaip greitai bėga laikas. Na, o jei plačiau, tai esu labai laimingas po dar vieno iškovoto trofėjaus. Labai didžiuojuosi savo komanda. Esu dėkingas vyresnėms žaidėjoms, kurios vis dar lieka ištikimos klubui ir puikiu žaidimu rodo pavyzdį jaunoms merginoms. O jaunimo mūsų klube kaip niekad daug. Remdamiesi daugiausia jaunimo pastangomis šiemet bandėme šturmuoti Europos čempionatą, užėmėme trečią vietą. Taip kad klubo ateitis šviesi.“

Treneris prasitarė tikėjęsis šiek tiek atkaklesnės finalo serijos, tačiau lemiamoms kovoms pavykus surinkti vos ne smogiamąją sudėtį viskas pavyko ganėtinai nesunkiai. Pirmose finalo rungtynėse pergalė pasiekta 7:2, antrose – 6:0.

„Noriu padėkoti mūsų gydytojai Laimutei Šiaudinienei, kuri rūpinasi mūsų merginų sveikata. Tad svarbiausioms sezono kovoms turėjome beveik visas stipriausias žaidėjas. Nepaisant to, namuose net du kėlinius vyko lygi kova. Tiesa vėliau jau susikrovėme saugią persvarą ir laimėjome, tačiau įtampos buvo. Vilniuje jau lengviau, pelnėme du greitus įvarčius ir įtampa nuslūgo. Žolės riedulio lygis Lietuvoje auga, jaunimas ima pavyzdį iš vyresnių, po truputį vyksta kartų kaita“, – finalo serijos įspūdžiais dalinosi treneris.

Rezultatyviausia čempionato žaidėja tapo 26 įvarčius įmušusi Kornelija Andriejūnaitė. Geriausia žaidėja – Karolina Raulinaitytė.

„Labai džiugu, kad bendradarbiaujame su Regbio ir žolės riedulio akademija bei Šiaulių sporto gimnazija, kur užauga puikios jaunos sportininkės, o vėliau sporto aukštumų jos jau siekia mūsų klube. Karolina, Rugilė, Rimantė ir visos kitos merginos, man širdis džiaugiasi, kai matau tiek jaunimo, puikiai įsiliejančio į mūsų klubą. Daug vilčių dedame į ypač jaunas žaidėjas, kurios visai nesenai prisijungė prie mūsų iš „Akademijos“ komandos“, – sako V. Vaičeliūnas.

Treneris nepamiršta paminėti ir komandos labiausiai patyrusių žaidėjų, ant kurių pečių jau ne vienerius metus laikosi aukšti klubo pasiekimai.

„Jei jaunos žaidėjos noriai lankys treniruotes, jos labai daug pasieks ir labai daug duos naudos klubui ir sau pačioms. Tai gali patvirtinti bet kuri iš mūsų vyresnės kartos žaidėjų. Savo meistriškumu vis dar išsiskiria ir veda komandą į priekį Donata Grigienė, Ramunė Bartkuvienė, Dovilė Kuklienė, Raminta Peskovė, Erlanda Ožemblauskė, vartininkė Viktorija Juozapaitienė, taip pat ir Monika Balčiūnienė bei visos kitos, kurias per susijaudinimą galėjau pamiršti paminėti. Po motinystės atostogų sugrįžusi Samanta Jakovleva vėl tapo komandos vedle. Turime balansą tarp patirties ir jaunimo, turime supratingus rėmėjus, partnerius ir draugus. Tad visi drauge esame pergalingame kelyje ir tikimės dar ilgai iš jo neišsukti“, – šypsosi treneris Vaidotas Vaičeliūnas.