Meno puoselėtojos padovanojo savo darbų ligoninei

Zitos KATKIENĖS nuotr.
Moters ir vaiko klinikos medikai drauge su piešinių autorėmis surengė ir piešinių parodą, ir kūrybinių darbų dovanojimo šventę, skirtą Vaikų gynimo dienai.

Šiaulių dailės mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos "Polėkis-linija ir spalva" dalyvės 
padovanojo vienuolika akvarelės ir pastelės darbų Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos Naujagimių ir naujagimių intensyviosios terapijos skyriui. Taip meno puoselėtojos nusprendė paminėti birželio 1-ąją, Vaikų gynimo dieną.

 

Zitos KATKIENĖS nuotr.
Šiaulių dailės mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos „Polėkis-linija ir spalva“ dalyvės Naujagimių ir naujagimių intensyviosios terapijos skyriui padovanojo vienuolika akvarelės ir pastelės darbų.

Moters ir vaiko klinikos laikinoji vadovė akušerė-ginekologė Emilija Bogužienė padėkojo meno kūrėjoms už puikią dovaną ir palinkėjo visiems ir visada prisiminti, kad už vaikus ir atsakomybė, ir rūpestis tenka kiekvienam. Šventės dalyvius pasveikino ir Šiaulių dailės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Eglė Bičkienė.
Dalyvavo šventėje studijos "Polėkis-linija ir spalva" narės, surengusios dovanojamų piešinių parodą. Lolita Šalkauskienė, Daiva Jančiauskaitė, Anžela Anbrasonienė, Rozeta Pocevičienė, Edita Astrauskienė, Diana Kunkulytė-Mačanskienė, Vaida Pociuvienė, Estera Arlauskienė, Rasa Kairienė, Akvilina Česnienė, vadovaujamos mokytojos Gitanos Kaltanienės, tiki, jog grožis išgelbės pasaulį. Tad ir ši iniciatyva kilusi iš grožio pajautimo, iš noro papuošti, suteikti pakilumo aplinkai, kurioje būna ne tik naujagimiai, bet ir jų tėveliai, medikai. 
"Pasirinkome akvarelės techniką, o kūrinių siužetus diktavo pati tematika, jausmas ir meilė", – sakė studijos vadovė, dailininkė grafikė G. Kaltanienė.
Piešinių autorės kuria trečius metus veikiančioje studijoje. Paroda Moters ir vaiko klinikos fojė veiks penkias dienas ir tada piešiniai keliaus į Naujagimių ir naujagimių intensyviosios terapijos skyrių.

Susijusios naujienos