Stadiono rekonstrukcija vyksta sklandžiai

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.
Rekonstruojamas Daugėliuose esantis stadionas.

Didžiausio Šiaulių rajono stadiono, esančio Daugėliuose, rekonstrukcijos pagrindiniai darbai bus baigti šiemet.

Kartą per mėnesį organizuojamame vadybiniame susirinkime rajono vadovai, rangovai, projektuotojai, techninės priežiūros specialistai, sporto atstovai apžiūrėjo stadione atliktus darbus, vertino kokybę, tarėsi dėl būsimų darbų eiliškumo ir terminų.

„Metų pradžioje manėme, kad stadione šiemet bus tik dalis darbų padaryta, tačiau pavyko gauti papildomų lėšų iš Ekonomikos gaivinimo programos ir darbai žymiai paspartėjo. Džiaugiamės, kad konkursą laimėjo rimtas rangovas ir stadiono rekonstrukcijos darbai iš esmės bus pabaigti šiemet, o kitų metų pavasariui liks tik smulkūs darbai“, – sakė Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis.

Pasak Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojo, kuruojančio sportą, Česlovo Greičiaus, nors darbai atliekami kokybiškai, greitai, tačiau kitų metų vasarą futbolininkai aikštekėje dar nežais, nes reikia laiko įsitvirtinti žolei. Šalia yra universali sporto aikštė su dirbtine danga, joje bus galima varžytis įvairių sporto šakų atstovams.

Fizinio lavinimo mokytojas, sporto entuziastas, daugelio varžybų organizatorius Romualdas Juodis sakė, jog anksčiau tik pasvajoti galėjo apie elektroninę švieslentę, stadiono apšvietimą.

Prieš kelerius metus atnaujintas Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos pastatas, šiemet Kairiuose atidarytas universalus sporto aikštynas, atnaujinamos rajono mokyklų sporto aikštės.