Reklaminė Kelmės socialdemokratų košė pabrango 750 eurų

Birželio 2 -ąją Telšių vyriausiajame policijos komisariate priimta nutartis, pagal kurią paskirtos baudos dviem Socialdemokratų partijos Kelmės skyriaus nariams. Viena iš jų kandidatė į Seimo nares Kelmės – Šilalės vienmandatėje rinkimų apygardoje Irena Sirusienė.

Baudos skirtos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso 45 straipsnio 4 dalimi, už tai, kad sukėlė grėsmę išplisti COVID – 19.

Kaip jau rašyta „Šiaulių krašte“, balandžio 11 -ąjąPolicija gavo pranešimą apie tai, jog LSDP Moterų sąjungos Kelmės klubo narė Irena Sirusienė ir kiti partijos nariai prieš Velykas Šaukėnų seniūnijoje, prie Juodlės ežero, ant laužo virė košę su mėsa ir kartu su saldumynais bei velykiniais margučiais išvežiojo keturių seniūnijų gyventojams.

Apie tai, kad lauknešėliai su paežerėje virta koše pasiekė apie šimtą vienišų vyresnio amžiaus žmonių ir keletą daugiavaikių šeimų iš Liolių, Vaiguvos, Užvenčio ir Šaukėnų seniūnijų socialdemokratai pasigyrė socialiniuose tinkluose. Informacija iliustruota ir prie laužo, ant kurio didžiuliame puode verda košė, stovinčių dviejų virėjų nuotrauka.

Akcijoje dalyvavo apie 10 žmonių, kurie galimai vieni su kitais kontaktavo.

Kaip „Šiaulių kraštą“ informavo Telšių vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Greta Frajerytė, akciją organizavę ir karantino sąlygas pažeidę Kelmės socialdemokratai galėjo pasinaudoti galimybe per 14 dienų nuo pažeidimo susimokėti pusę minimalios baudos – 250 eurų. Vienas iš jų šią sumą sumokėjo.

Tačiau I. Sirusienė nepasinaudojo šia galimybe. Todėl jai paskirta 500 eurų bauda. Kandidatė į Seimo nares policijos komisariato sprendimą dar gali skųsti.