Kultūros centro pasveikinimas mamoms

Loretos RIPSKYTĖS nuotr.
Praeivių dėmesį pievelėje prie kultūros centro traukė baltai padengtas stalelis.
Sekmadienį, Motinos dieną, karantino sąlygomis ne visi vaikai lankė savo mamas, daugelis siuntė joms sveikinimus telefonu arba per kurjerius pristatė gėlių puokštes ir dovanėles. Tuo tarpu, Žagarės (Joniškio rajonas) kultūros centro darbuotojai sugalvojo originalų muzikinį- vaizdinį sveikinimą-instaliaciją.
Loretos RIPSKYTĖS nuotr.
Atrodė, kad muzika sklinda iš seno gramofono, pastatyto ant atverto kultūros centro lango palangės.

Apie dešimtą ryto pievelėje prie kultūros centro „išdygo“ stalas, padengtas ažūrine balta staltiese su ant jos padėtais dviem geltonais puodeliais, tarsi kviečiančiais prisėsti ant kėdžių, ir baltais žiedais apsipylusių slyvaičių puokšte. Čia pat ant medžio šakų plazdėjo pririšti popieriniai vokai – laiškai mamoms.

Į miesto aikštę liejosi žinomų dainininkų, atlikėjų, aktorių Vlado Bagdono, Stasio Povilaičio ir kitų dainos, skirtos mamoms. Nors tai buvo šiuolaikiškai transliuojami įrašai, atrodė, kad jie sklinda iš seno gramofono, pastatyto ant atverto kultūros centro lango palangės, glostomos plevenančios šifoninės užuolaidos.

Muzika sklido porą valandų. Praeiviai stabtelėdavo pasiklausyti, kai kurie prieidavo padėkoti kultūros darbuotojams už gražią pavasarišką staigmeną.

Kultūros centro direktorė Aida Visockienė sakė, kad norėjo tokią brangią dieną nusiųsti bent nestandartiniu būdu sveikinimą visoms mamoms.