Santaros klinikų direktorė valdymui: sutartys su apsaugos priemonių tiekėjais negarantuoja nenutrūkstamo tiekimo

Gedimino BARTUŠKOS (ELTA) nuotr.
Santaros klinikų direktorė valdymui Aušra Bilotienė-Motiejūnienė sako, kad apsaugos priemonių yra pakankamai, tačiau sutartys su tiekėjais negarantuoja, kad jų netrūks vėliau.
Santaros klinikų direktorė valdymui Aušra Bilotienė-Motiejūnienė teigia, kad Santaros klinikos turi sukaupusios pakankamą apsauginių priemonių, skirtų medikams, rezervą. Visgi ji priduria, kad sutartys, sudarytos su šių priemonių tiekėjais, negarantuoja nenutrūkstamo tiekimo dėl pačių tiekėjų galimybių.

„(Priemonių turime – ELTA) ne mažiau nei mėnesiui. Tai mes užtikriname. Chalatų turime porai mėnesių, respiratorių dar daugiau – virš trijų mėnesių (rezervą – ELTA). Šiandien yra pakankamai ramu. Gal mažiausiam dienų skaičiui turime pirštinių – 33 dienoms. Vėlgi vakar dienos duomenimis, tačiau kiekvieną dieną jos pasipildo, kiekvieną dieną mes turime tam tikrą skaičių pacientų, ir viskas priklausys nuo to, ar sutartį pasirašiusios įmonės mums tieks toliau tas priemones, kurias pirkome ar norime iš jų įsigyti“, – LRT radijui sakė A. Bilotienė-Motiejūnienė.

Ji taip pat pridūrė, kad tiekimo sutartį pasirašiusios įmonės ne visuomet geba užtikrinti nenutrūkstamą apsaugos priemonių tiekimą, o tai dažniausiai pasibaigia nutrūkusia sutartimi ir rezervų trūkumu.