Astrologinė prognozė kitai savaitei

EPA-ELTA nuotr.
Astrologinė prognozė kitai savaitei, gruodžio 30-sausio 5 dienoms.

AVINAS

Šios savaitės pradžia žada daug kontaktų, tačiau kaip tik dėl to Naujųjų sutikimas gali būti nelinksmas dėl pasigautos infekcijos, nuovargio nuo darbų, bendravimo ir pan. Išankstinius šventinio vakaro planus gali sujaukti sveikatos sutrikimas, neblaivumas, silpnumas ar kt. Dėl vienų ar kitų priežasčių šventes norėsis leisti vienumoje, toli nuo šurmulio. Po švenčių galite gauti darbo pasiūlymą ar užsakymą, kurį verta priimti. Bet kuriuo atveju teks iškart įsitraukti į rimtus darbus, leistis į komandiruotę, stažuotę ar pan.

JAUTIS

Savaitės pradžioje jūsų laukia suplanuoti renginiai, susitikimai. Regis, pasijusite populiarūs, svarbūs, galbūt tapsite kompanijos siela, vakaro pažiba ar publikos numylėtiniais. Jei keliaujate, žmonės su jumis noriai bendraus ir Naujuosius sutiksite dideliame būryje, galbūt masiniame viešame renginyje. Deja, po švenčių jausitės gerokai išsekę ar netgi kiek sunegalavę. Jei esate po kelionės, daug ką atpirks įdomūs įspūdžiai. Visgi jums reikėtų pailsėti nuo bendravimo ir dirbti, mokytis savęs tausojimo režimu.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje jus ypač domins ekskursijos, kelionės, tarptautiniai renginiai. Galbūt šiuo metu keliaujate. O jeigu ne, tai gali būti, kad Naujųjų išvakarėse eisite į ypatingą priėmimą, susibūrimą, rodysitės viešai, reklamuositės arba patys ką nors organizuosite. Regis, tam nepagailėsite pinigų. Po švenčių susitikimai, susibūrimai tęsis. Tiesa, tai gali būti ir darbiniai susirinkimai su tikslu įvertinti praėjusių metų rezultatus ir pristatyti naujus planus. Galite pajusti stiprėjančią konkurenciją.

VĖŽYS

Šią savaitę jums nelabai pavyks išvengti pagundų ar būtinybės išlaidauti. Galbūt ketinate neįprastai pasitikti Naujuosius. Tas neįprastumas gali reikšti spontanišką kelionę, atrakcijas kitame mieste ar krašte, viešnagę, šventinį renginį ir pan. Po švenčių teks tuoj pat imtis darbų. Gali pasitaikyti proga sudalyvauti darbo konkurse. Jei gausite kvietimą į darbo interviu, būtinai nuvykite. Nepabijokite konkurencijos ir didesnio darbo krūvio, ypač jei jaučiatės pakankamai sveiki. Raskite laiko ir sportui, bet saugokitės traumų.

LIŪTAS

Šią savaitę, belaukiant Naujųjų, veikiausiai spėsite ir kai kuriuos reikalus sutvarkyti, ir santykius išsiaiškinti. Kalbų gali kilti apie skolas, paskolas, mokesčius, ataskaitas. Jeigu per šventes ketinate dirbti, konkrečiai suderinkite apmokėjimo klausimus, kad nekiltų nesusipratimų. Po švenčių darbai tęsis, galimi neblogi pasiūlymai arba įdomi komandiruotė į užsienį. O jeigu Naujuosius sutiksite keliaudami, toli nuo namų, tai turbūt į juos sugrįšite tik savaitgalį.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje prieš Naujuosius dar teks paplušėti norint užbaigti neatidėliotinus darbus. Naujųjų sutikimą veikiausiai planuosite su antrąja puse ar potencialiu partneriu. Šįkart vienatvė per šventes būtų lyg bausmė, nes jums labai reikės kitų žmonių šalia. Jų tikrai atsiras, bet reikėtų turėti omeny, kad nuo svaigalų priklausomi asmenys gali sukelti rūpesčių. Jeigu esate vieniši, veikiausiai užmegsite ryšį, kuris gali peraugti į didesnį susidomėjimą vienas kitu. Tai paaiškės netrukus po švenčių.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę pradėsite smagiai nusiteikę. Tačiau kuo labiau artės Naujieji, tuo labiau jausitės iki soties prisipramogavę, atidavę daug dėmesio ir energijos mylimam žmogui, vaikams bei nerimaujantys dėl nebaigtų ar numatytų reikalų. Galvosite apie darbus, sumuosite rezultatus, darysite išvadas, planuosite naujus užmojus. Jei ketinate Naujųjų vakarą vykti į šventinį renginį, tuomet ypač rūpinsitės savo išvaizda, apranga, aksesuarais. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimo signalus.

SKORPIONAS

Šią savaitę pradėsite galvodami apie Naujųjų atrakcijas, kurių turbūt tikisi mylimas žmogus, gerbėjai ar vaikai. Arba kurių tikitės jūs patys. Tikriausiai daug laiko skirsite namams, sukinėsitės apie puodus. Naujuosius turėtumėte sutikti smagiai, su meile ir geromis viltimis. Po švenčių gali pasipilti naujo ar papildomo darbo pasiūlymai, interviu ar pan. Jeigu jums aktualu, tai atsiras ūpo mokytis, ieškoti reikalingos informacijos, kelti kvalifikaciją. Galite sužibėti savo žinių bagažu, taiklia argumentacija.

ŠAULYS

Savaitės pradžia jus įsuks į reikalų verpetą. Jeigu visi reikalai sutvarkyti, vis tiek nenustygsite vietoje - aplėksite prekybos centrus arba naršysite internete, susirašinėsite socialiniuose tinkluose, atsakinėsite į sveikinimus, paklausimus, ieškosite informacijos, reaguosite į reklamą ir t.t. Naujuosius geriausia būtų sutikti namuose su šeima. Tiktų vykti ir į tėviškę, pas gimines, senelius. Po švenčių ne iš karto persijungsite į darbinės rutinos režimą. Jums norėsis pramogų, varžybų, atrakcijų, pasimatymų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia turėtų būti jums dosni, produktyvi ir gana rami. Nestokosite išradingumo, humoro jausmo. Regis, sulauksite kvietimų pasisvečiuoti, susitikti iš tokių žmonių, kurie jus domina, intriguoja ar kitaip daro įspūdį. Naujuosius galite sutikti su kaimynais, giminaičiais ar draugais. O galbūt su bendrakeleiviais netolimoje kelionėje. Pošventinėmis dienomis labai norėsis asmeninės erdvės. Jei tai įmanoma suderinti su darbu, mokslu, tuomet puiku. Protinė veikla seksis puikiai, fizinė - labai alins.

VANDENIS

Savaitės pradžioje keista nuotaikų kaita gali gadinti santykius su aplinkiniais, jeigu pastarieji neturės kantrybės paisyti jūsų emocijų. Visgi prieš Naujuosius turėtų apimti maloni ramybė ir tikėjimas, kad viskas bus taip, kaip turi būti. Jeigu Naujųjų vakarą norėsis likti namuose, taip ir padarykite. Po Naujųjų jau būsite kiek aktyvesni ir labiau linkę komunikuoti, domėtis aktualiais dalykais, mokytis. Regis, teks dalyvauti mokymuose ar susirinkimuose, stebėti varžybas ar kt. Stiprinkite imunitetą, nepervarkite.

ŽUVYS

Šią savaitę pradėsite stokodami energijos, negaluodami ar tiesiog nenusiteikę niekuo rimčiau užsiimti, skubėti, būti tarp žmonių. Visgi tai palankus metas teikti ir gauti labdarą, pasinerti į meno ar mistikos pasaulį, individualią kūrybinę veiklą. Naujųjų sutikimas labai priklausys nuo jūsų nuotaikos ir norų. Galite vienumoje prisivartoti svaigalų ir šventes tiesiog pramiegoti. O jeigu pageidausite įdomesnio scenarijaus, be vargo rasite kompaniją. Prie jūsų noriai prisijungs kaimynai, giminaičiai ar draugai.